Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013, main topic
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

TYLKO U NAS! Czy nowy związek Marty Kaczyńskiej przechodzi kryzys? Wiemy, jaka jest prawda!

Gabriela Czernecka 8 września 2017 17:00
Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013, main topic
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO

Niedawno potwierdziły się plotki o tym, że Marta Kaczyńska jest znów zakochana, a tymczasem już pojawiły się nowe, że… nowy partner zdradza córkę byłej prezydenckiej pary! Jaka jest prawda? Czy nowy związek Kaczyńskiej rzeczywiście przechodzi kryzys?

 

Polecamy: TYLKO U NAS Marta Kaczyńska planuje trzeci ślub?

 

Kim jest nowy partner Kaczyńskiej?

„Marta Kaczyńska znów jest zakochana!”, ta informacja pojawia się w mediach od kilku miesięcy. Jednak Kaczyńska dopiero w czerwcu, na zawodach jeździeckich CSIO w Sopocie, pokazała się z nowym partnerem oficjalnie. Para nie szczędziła sobie czułości: szeptali sobie do ucha i uśmiechali się do siebie promiennie. O Piotrze Zielińskim wiadomo niewiele… To przystojny brunet, z którym prawniczka podobno spotyka się już od kliku miesięcy. 

 

Choć to krótka znajomość, zaczęto nawet mówić o ślubie pary, a tymczasem światło dzienne ujrzały zdjęcia nowego partnera Marty Kaczyńskiej, w dość dwuznacznej sytuacji. Fotografie zrobione zostały ukradkiem na plaży w Juracie, gdzie mężczyzna wypoczywał w towarzystwie jakiejś kobiety, którą czule obejmował. Byli w dobrych nastrojach, przytulali się, cieszyli słońcem, a później udali się do pobliskiego pensjonatu. Od razu podłapano temat sugerując, że partner Marty Kaczyńskiej ją zdradza! Jaka jest prawda?

 

Polecamy też: Rewolucja w życiu Marty Kaczyńskiej! Czy znalazła szczęście u boku nowego mężczyzny?

 

Nowy partner Marty Kaczyńskiej ją zdradza?

Jeżeli ktoś przypuszczałby, że zdjęcia zrobione przez paparazzich wpłynęły na relacje pomiędzy Martą i Piotrem, to jest w błędzie. Jak mówi nam osoba z jej otoczenia: „Marta jest bardzo zakochana w Piotrze. Ze wzajemnością, a ich relacje są lepsze niż kiedykolwiek. Dzieci obydwojga bardzo się ze sobą przyjaźnią, a córki Marty uwielbiają jej nowego partnera”. Sama Marta Kaczyńska odmawia komentarzy, nie chce wypowiadać się o tym, co piszą o niej niektórzy w Internecie, ani odpowiadać na jakiekolwiek zarzuty - „najlepszą bronią jest ignorowanie”, mówi nam nasz informator i dodaje „układa swoje życie tak jak chce i tak jak sobie marzyła. Bardzo dużo czasu poświęca pracy w kancelarii. Prowadzi różne sprawy, czyli robi to, czego chcieli dla niej jej rodzice”. 

 

Sama Marta Kaczyńska nie komentuje tej sprawy publicznie. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym wygląda na bardzo zrelaksowaną. Jak widać, plotkami kompletnie się nie przejmuje i w pełni korzysta z wypoczynku.

 

Polecamy także: Czy to nowy partner Marty Kaczyńskiej? Ich czułe gesty nie pozostawiają wątpliwości!

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.