Na czym będzie polegać „Z tymi co się znają”?

Weronika Kostyra 28 września 2018 15:15

Rusza Z tymi co się znają, nowy program Marcina Prokopa! Lubiany dziennikarz i prezenter stworzył własną formułę programu talk-show, w którym rozmawia z wyjątkowymi gośćmi. „Zaprosiliśmy osobowości z różnych dziedzin, dlatego każda rozmowa ma inny klimat”, mówi Marcin Prokop.

Na czym będzie polegać program „Z tymi co się znają”?

Niepowtarzalna atmosfera, aura historii, odkrywania tajemnic oraz oderwania od codziennego biegu i wielkomiejskiego zgiełku… tak dziennikarz opisuje nowy program. Wszystkie odcinki zostały nagrane w malowniczym Browarze Namysłów, co nadaje rozmowom dodatkowego czaru.

„Każdy odcinek to kilkunastominutowa esencja blisko dwugodzinnej, swobodnej, ale też treściwej rozmowy. Wybrałem gości, którzy mają coś do powiedzenia i których warto posłuchać, bo mówią nie tylko o sobie, lecz o tym, co osiągnęli i czym się zajmują, a przy tym potrafią zainspirować innych. Nawet nie jestem pewien, czy talk-show to trafna nazwa, bo show robimy niewiele, głównym naszym zamierzeniem jest rozmowa, wymiana myśli, często na poważne tematy, chociaż nie zawsze w poważny sposób”, opowiada gospodarz programu.

Goście programu „Z tymi co się znają”

Bohaterem dzisiejszego, pierwszego odcinka będzie dziennikarz Przemysław Kossakowski. Spróbował w życiu wielu niezwykłych rzeczy, m.in. dał sobie rozpalić ognisko na głowie, przeżył symulację porodu i kąpał się we krwi. Czy jest coś, czego się boi? „Moim najważniejszym paliwem jest ciekawość, ale funkcjonuje też we mnie jakiś rodzaj chłopięcego pojmowania świata. Mam wrażenie, że czasem najpierw chcę się pokazać, a zastanawiam się później”, powiedział Marcinowi Prokopowi.

„Nieustraszony” odkrywca zdradza również, że jest bardzo nieśmiały w stosunku do kobiet. „Byłem kiedyś potwornie nieśmiały i małomówny. Nastąpiła we mnie przemiana, ale przecież nie jesteśmy w stanie zmienić się zupełnie. Pewne cechy ulegają uśpieniu, więc ja cały czas jestem nieśmiały”, przyznał Przemysław Kossakowski.

Całą rozmowę będzie można obejrzeć 28 września o godz. 17.00 na kanale YouTube Browar Namysłów TV. Cały cykl zaplanowano na 20 rozmów. Kolejnymi gośćmi będą między innymi znany youtuber Sylwester Wardęga, Urszula Dudziak, Mirosław Hermaszewski, Tomasz Bagiński, wielokrotnego mistrza Polski w kitesurfingu  Victor Borsuk, specjalistka w dziedzinie sztucznej inteligencji dr Aleksandra Przegalińska czy wirtuoz skrzypiec Mariusz Patyra. 

1/7
Marcin Prokop, program Z tymi co się znają
Copyright @Bartek Sadowski
1/7

Rusza  „Z tymi co się znają”, nowy program Marcina Prokopa!

2/7
Marcin Prokop, Przemysław Kossakowski, program Z tymi co się znają
Copyright @Bartek Sadowski
2/7

Bohaterem dzisiejszego, pierwszego odcinka będzie dziennikarz Przemysław Kossakowski.

3/7
Marcin Prokop, Sylwester Wardęga, program Z tymi co się znają
Copyright @Bartek Sadowski
3/7

Wszystkie odcinki zostały nagrane w malowniczym Browarze Namysłów, co nadaje rozmowom dodatkowego czaru.

4/7
Marcin Prokop, Urszula Dudziak, program Z tymi co się znają
Copyright @Bartek Sadowski
4/7

„Zaprosiliśmy osobowości z różnych dziedzin, dlatego każda rozmowa ma inny klimat”, mówi Marcin Prokop.

5/7
Marcin Prokop, Mirosław Hermaszewski, program Z tymi co się znają
Copyright @Bartek Sadowski
5/7

Marcin Prokop i Mirosław Hermaszewski

6/7
Marcin Prokop, Tomasz Bagiński, program Z tymi co się znają
Copyright @Bartek Sadowski
6/7

Marcin Prokop i Tomasz Bagiński

7/7
Marcin Prokop, program Z tymi co się znają
Copyright @Justyna Zduńczyk
7/7

Lubiany dziennikarz i prezenter stworzył własną formułę programu talk-show, w którym rozmawia z wyjątkowymi gośćmi.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.