Szansa na sukces, Wojciech Mann, VIVA! grudzień 2006, VIVA! 23/2006
Fot. Piotr Małecki
O TYM JEST GŁOŚNO

Szansa na sukces wraca do TVP! Kto zastąpi Wojciecha Manna?

Poznaj nowego prowadzącego!

Rafał Kowalski 20 marca 2019 14:29
Szansa na sukces, Wojciech Mann, VIVA! grudzień 2006, VIVA! 23/2006
Fot. Piotr Małecki

Siedem lat minęło od emisji ostatniego odcinka Szansy na sukces. Program, który przez 19 lat cieszył się ogromną sympatią widzów w 2012 roku nagle zniknął z anteny. Na szczęście jego wielbiciele od kilku tygodni radują się informacją o tym, że muzyczne show wraca do TVP2. Z tym, że bez Wojciecha Manna w roli prowadzącego. Kto go zastąpi?

Artur Orzech nowym gospodarzem Szansy na sukces

Do tej pory wiadomo było jedynie, że format powróci na pewno do Telewizji Polskiej na wiosnę. Prezes TVP Jacek Kurski zdradził także kilka tygodni temu, że program prawdopodobnie będzie miał lekko zmienioną nazwę. Zbliżona do poprzedniej ma być także pora emisji. „Możliwe, że program Szansa na sukces. Opole 2019 będziemy emitować jednak w niedzielne popołudnia w TVP2 tuż po Familiadzie i Kole fortuny, a więc w tym paśmie, w którym "Szansa na sukces" pokazywana była przed laty”, powiedział Kurski w rozmowie z Wirtualnymi mediami.

Ogromną zagadką pozostawało jednak to, kto w roli gospodarza miałby sprawdzić się tak dobrze jak Wojciech Mann. Wybór najprawdopodobniej padł na Artura Orzecha, który poniekąd potwierdził tę informację. „Przepraszam, ale nie mam czasu na komentarze, właśnie nagrywamy ten program”, miał powiedzieć proszony o wypowiedź przez Super Express.

Nowa odsłona popularnego programu ma mieć od 8 do 10 odcinków. Pierwszy widzowie zobaczą w kwietniu. Ostatni przed festiwalem w Opolu, który zaplanowany został na 14-17 czerwca. To właśnie tam podczas koncertu Debiutów wystąpi najlepszy uczestnik pierwszej po przerwie edycji programu. Publiczność zgromadzoną przed telewizorami czeka też pewna nowość. Mowa o tym, że w każdym odcinku prezentowane będą warte zapamiętania archiwalne występu z Opola.

Zgodnie z tym, co powiedział Artur Orzech, potwierdzić możemy już, że etap castingów został zakończony. Program jest już nagrywany. Na scenie zobaczymy uczestników, którzy muszą mieć ukończonych 12 lat. A jacy artyści pojawią się w roli ekspertów? W pierwszym będzie to Natalia Kukulska (uczestnicy zaśpiewają przeboje jej mamy). Później: Maryla Rodowicz, Kombii, Feel, Ania Wyszkoni, Ryszard Rynkowski i inni. Jak widać, producenci bardzo się postarali i zaprosili same duże nazwiska. Tym bardziej czekamy na premierowy odcinek! Będziecie oglądać? 

Artur Orzech na nagraniu sylwestrowego odcinka Świat się kręci

Wojciech Mann,
Fot. Piotr Małecki

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.