Kamil Sipowicz, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O TYM JEST GŁOŚNO

Kamil Sipowicz o nowym związku: „mam piękną i mądrą partnerkę”

Mąż Kory potwierdził medialne informacje

Konrad Szczęsny 23 grudnia 2019 09:14
Kamil Sipowicz, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dwa dni temu media obiegła sensacyjna informacja, że mąż Kory, Kamil Sipowicz, ma nową partnerkę. Artysta związać się miał z tajemniczą Sylwią z Bielska-Białej. Teraz sam zainteresowany potwierdził krążące w mediach spekulacje i wypowiedział się o nowym związku! „Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy”, podkreślił.

Kamil Sipowicz o nowym związku po śmierci Kory

W emocjonalnym poście 66-latek odniósł się do ostatnich publikacji na swój temat. Potwierdził, że od jakiegoś czasu w jego życiu jest nowa kobieta.

„Przez ostatnie lata życia z Korą oraz rok po jej śmierci żyłem niejako publicznie. Jednak pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy”, podkreślił Kamil Sipowicz.

Dodał, że wbrew krążącym w mediach informacjom, ich związek nie rozpoczął się jeszcze za życia Kory.

„Wbrew temu, co sugerują niektóre pisma brukowe nie spotykaliśmy się za życia Kory. Przyzwyczaiłem się, że tego typu media zazwyczaj mijają się z prawdą, ale ta „informacja” to już przesada wymagająca sprostowania”, zaznaczył.

Podziękował także w imieniu swoim i partnerki za wszystkie życzliwe słowa pod ich adresem. Złożył również znajomym, bliskim i internautom najlepsze życzenia noworoczne.

„Sylwia i ja chcieliśmy podziękować tym z Państwa, którzy przysyłają nam przyjazne, czułe i budujące słowa. W Sylwestra wzniesiemy toast za Wasze zdrowie! Wszystkiego dobrego w 2020 roku. Happy Chanukah i Marry Xmass”, zakończył Kamil Sipowicz.

Pod wpisem w krótkim czasie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i gratulacji. My również się do nich przyłączamy!

Nowa partnerka Kamila Sipowicza - kim jest Sylwia?

Spekulacje rozpoczęły się, gdy mąż Kory zmienił status na Facebooku na „w związku”. O fakt ten zapytała go w szczerej rozmowie Monika Jaruzelska pytając, czy zaczął układać sobie życie na nowo.

„Może tak, ale nie chciałbym o tym mówić. Chcę, żeby to była moja prywatność”, mówił w programie „Towarzyszka Panienka”.

Rąbka tajemnicy na temat nowej miłości 66-latka ujawnili dziennikarze „Super Expressu”.

„Sylwia jest po trzydziestce i była fanką Kory. Z Kamilem znali się jeszcze za jej życia. Ostatnio jednak zbliżyli się do siebie”, zdradziła bliska osoba z otoczenia artysty.

Związek Kory i Kamila Sipowicza

Byli razem przez 40 lat. Kora poznała Kamila Sipowicz po tym, jak przeprowadziła się z rodzinnego Krakowa do Warszawy po trzech latach małżeństwa (ślub z Markiem Jackowskim wzięła w 1971 roku). W 1976 roku przyszedł na świat syn pary, Szymon. 

Wokalistka Maanamu rozwód wzięła dopiero w 1984 roku, zaś z ukochanym zamieszkała pięć lat później, po śmierci jego matki, która nie akceptowała tego związku.

Ślub wzięli 12 grudnia 2013 roku.  

 	Kora i Kamil Sipowicz, VIVA! 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.