Jurorzy The Voice of Poland 10: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak, Tomson i Baron
Fot. Waldemar Kompała / TVP
O TYM SIĘ MÓWI

Wielkie zmiany w nowej edycji programu The Voice Of Poland!

Lista trenerów może was zaskoczyć...

Redakcja VIVA! 4 czerwca 2020 21:15
Jurorzy The Voice of Poland 10: Margaret, Kamil Bednarek, Michał Szpak, Tomson i Baron
Fot. Waldemar Kompała / TVP

Nowe edycje The Voice of Poland, The Voice Senior oraz The Voice Kids już jesienią powrócą na antenę TVP. Program ma licznych fanów, którzy już teraz zastanawiają się, kto tym razem zasiądzie na fotelach jurorów. Okazuje się, że w tym roku nie zabraknie niespodzianek! Ujawniono pierwsze szczegóły produkcji.

The Voice nowi trenerzy

Przygotowania do nowych edycji show The Voice of Poland już trwają. Telewizja Polska od jakiegoś czasu stawia na nowe twarze, dlatego zmiany nastąpią zarówno w edycji programu dla dorosłych, jak i dla dzieci oraz seniorów.

Przypomnijmy, że w poprzednich latach w roli trenerów sprawdzali się m.in. Patrycja Markowska, Piotr Cugowski, Andrzej Piaseczny, Natalia Kukulska, Cleo, Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska, Adam Nergal Darski, czy Kayah.

Jak informuje Super Express, propozycję udziału otrzymały już wokalistka Anna Wyszkoni – do programu Voice Kids, oraz piosenkarka Natalia Szroeder, która niedawno prowadziła muzyczne show The Four na antenie Polsatu. Pewny jest też udział Michała Szpaka.

Do programu ma powrócić Edyta Górniak, jednak nie wiadomo, na którą z edycji się zdecyduje, a produkcja chciałaby ją widzieć zarówno w The Voice of Poland, jak i w Voice Kids. „Po tym, jak z programem rozstała się Margaret, produkcja prowadzi rozmowy z potencjalnymi jurorami tak zwanego dużego Voice’a. Najbardziej zaawansowane są obecnie rozmowy z Edytą Górniak – to kwestia przerzucania się papierami i dopinania ostatnich szczegółów, ale wszystko wskazuje na to, że strony lada chwila dojdą do porozumienia”, donosi portal Pudelek.

Nagrania mają ruszyć już za miesiąc. Kogo chcielibyście zobaczyć w roli jurorów? 

Edyta Górniak

Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder
Fot. Facebook @Natalia Szroeder

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.