Nie żyje bohater Złomowisko PL, Pan Kazimierz Złomowisko PL
Fot. Facebook/ "Złomowisko PL"
POŻEGNANIE

Nie żyje pan Kazimierz z programu Złomowisko PL. Pożegnano go w poruszający sposób

„Postać, której nie trzeba przedstawiać”, pisze produkcja

Olga Figaszewska 12 kwietnia 2021 18:44
Nie żyje bohater Złomowisko PL, Pan Kazimierz Złomowisko PL
Fot. Facebook/ "Złomowisko PL"

Nie żyje kolejny bohater programu Złomowisko PL. O śmierci pana Kazimierza z Descha poinformowano w poniedziałek. Kilka miesięcy temu fani produkcji pożegnali innego uczestnika, Marka Pawłowskiego.

Nie żyje bohater Złomowiska PL

Złomowisko PL to jeden z najchętniej oglądanych programów na antenie Discovery Channel. Za pośrednictwem Facebooka produkcja przekazała smutne informacje o śmierci pana Kazimierza. „Smutna wiadomość na początek tygodnia. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać”, napisano. W komentarzach widzowie przekazują wyrazy współczucia najbliższym pana Kazimierza.

Zobacz też: Nie żyje Marek Pawłowski, gwiazdor programu Złomowisko PL 

Mężczyzna cieszył się ogromną sympatią. Ceniono jego dowcip, pracowitość i optymizm. Fanom programu trudno pogodzić się z tą stratą. Zaledwie kilka miesięcy temu pożegnano Marka „Krzykacza” Pawłowskiego.

„Wielka to strata. Ten program traci coraz więcej głównych bohaterów”, „Po Marku i Edku moja ulubiona postać w tym programie. Wyrazy współczucia dla rodziny”, „Nie tak dawno świętował 18 lat pracy w firmie Desch to był jego wielki dzień . Najbardziej lubiany i zasłużony pracownik firmy”, „Wyrazy współczucia dla rodzinny. I jak to jest, że człowiek całe życie robi i nawet do emerytury nie dopracuje, a nie wspomnę o tym, aby ta emerytura w Polsce była godna tego, co człowiek się napracował”, Następna ciekawa postać Złomowiska, który potrafił zabarwić sytuację za każdym razem kiedy były na wizji i w co nie wątpię również poza wizją Spoczywaj w pokoju i pozdrów Mareczka od nas", pisali fani produkcji Złomowisko PL.

Nie podano, co było przyczyną śmierci pana Kazimierza. Jak podał portal wirtualnelegionowo, pan Kazimierz w ostatnim czasie zmagał się z nałogiem. „Ostatnimi czasy niestety wpadł w nałóg i często spotkać go można było na legionowskim dworcu wśród przesiadujących bezdomnych. Mimo to pozostanie w pamięci legionowian jak i telewidzów jako Kazio z Descha", napisano. 

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje. 

Smutna wiadomość na początek tygodnia 😞. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać. 🖤

Opublikowany przez Złomowisko PL Poniedziałek, 12 kwietnia 2021

TAGI #śmierć

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…