Marek Pawłowski nie żyje
Fot. Facebook Złomowisko PL /www.facebook.com/official.zlomowiskoPL
POŻEGNANIE

Nie żyje Marek Pawłowski, gwiazdor programu Złomowisko PL 

Odszedł niespodziewanie w sylwestra

Olga Figaszewska 1 stycznia 2021 14:24
Marek Pawłowski nie żyje
Fot. Facebook Złomowisko PL /www.facebook.com/official.zlomowiskoPL

Marek „Krzykacz” Pawłowski, gwiazdor programu Złomowisko PL nie żyje. Odszedł niespodziewanie 31 grudnia. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci uczestnika formatu emitowanego na kanale Discovery Channel Polska

Marek Pawłowski, gwiazda programu Złomowisko PL nie żyje

Marek Pawłowski cieszył się ogromną sympatią widzów „Złomowiska PL”. Gwiazdor programu był znany z donośnego głosu i dużego poczucia humoru. Mężczyzna zmarł w sylwestra. 

„Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać”, napisano na facebookowej stronie programu. Przykra informacja pojawiła się także na profilu Discovery Channel Polska.

Wielbiciele nie mogą pogodzić się z tą informacją. W komentarzach fani dzielą się wspólnymi wspomnieniami związanymi z Markiem Pawłowskim. Mężczyzna wraz z przyjacielem, Edkiem od wielu lat prowadził w Pruszkowie skup złomu.

„Marek pomimo tego, że występował w TV, za gwiazdora się nie uważał... Zawsze można z nim było porozmawiać, na każdy temat, dla wszystkich miał czas, lubił pomagać innym ludziom i przedkładał inne wartości niż tylko pieniądz... Dbał bardzo o rodzinę, która poniosła największą stratę”, napisano na profilu  Vintage Garage na Facebooku. 

Rodzinie Marka Pawłowskiego składamy wyrazy współczucia. 

Źródło: Super Express, Złomowisko PL, TVP Info

Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać 🖤

Opublikowany przez Złomowisko PL Piątek, 1 stycznia 2021

Dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci znanego pruszkowskiego złomiarza - Marka "Krzykacza, Króla Złomu 😔 Na...

Opublikowany przez Vintage Garage Czwartek, 31 grudnia 2020

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.