Marek Pawłowski nie żyje
Fot. Facebook Złomowisko PL /www.facebook.com/official.zlomowiskoPL
POŻEGNANIE

Nie żyje Marek Pawłowski, gwiazdor programu Złomowisko PL 

Odszedł niespodziewanie w sylwestra

Olga Figaszewska 1 stycznia 2021 14:24
Marek Pawłowski nie żyje
Fot. Facebook Złomowisko PL /www.facebook.com/official.zlomowiskoPL

Marek „Krzykacz” Pawłowski, gwiazdor programu Złomowisko PL nie żyje. Odszedł niespodziewanie 31 grudnia. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci uczestnika formatu emitowanego na kanale Discovery Channel Polska

Marek Pawłowski, gwiazda programu Złomowisko PL nie żyje

Marek Pawłowski cieszył się ogromną sympatią widzów „Złomowiska PL”. Gwiazdor programu był znany z donośnego głosu i dużego poczucia humoru. Mężczyzna zmarł w sylwestra. 

„Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać”, napisano na facebookowej stronie programu. Przykra informacja pojawiła się także na profilu Discovery Channel Polska.

Wielbiciele nie mogą pogodzić się z tą informacją. W komentarzach fani dzielą się wspólnymi wspomnieniami związanymi z Markiem Pawłowskim. Mężczyzna wraz z przyjacielem, Edkiem od wielu lat prowadził w Pruszkowie skup złomu.

„Marek pomimo tego, że występował w TV, za gwiazdora się nie uważał... Zawsze można z nim było porozmawiać, na każdy temat, dla wszystkich miał czas, lubił pomagać innym ludziom i przedkładał inne wartości niż tylko pieniądz... Dbał bardzo o rodzinę, która poniosła największą stratę”, napisano na profilu  Vintage Garage na Facebooku. 

Rodzinie Marka Pawłowskiego składamy wyrazy współczucia. 

Źródło: Super Express, Złomowisko PL, TVP Info

Mareczku, zawsze będziemy o Tobie pamiętać 🖤

Opublikowany przez Złomowisko PL Piątek, 1 stycznia 2021

Dotarła do mnie bardzo smutna wiadomość o śmierci znanego pruszkowskiego złomiarza - Marka "Krzykacza, Króla Złomu 😔 Na...

Opublikowany przez Vintage Garage Czwartek, 31 grudnia 2020

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?