The Kelly Family. Barby Kelly nie żyje
Fot. Peter Bischoff/Getty Images
POŻEGNANIE

Nie żyje Barby Kelly, wokalistka The Kelly Family. Miała zaledwie 45 lat

„Zawsze będziemy mieć ją w naszych sercach”

Olga Figaszewska 21 kwietnia 2021 08:15
The Kelly Family. Barby Kelly nie żyje
Fot. Peter Bischoff/Getty Images

Nie żyje Barby Kelly, wokalistka popularnego zespołu The Kelly Family. Miała zaledwie 45 lat. Informację o jej śmierci przekazała rodzina w poruszającym oświadczeniu. Wiadomo, że zmagała się z problemami zdrowotnymi. 

Nie żyje Barby Kelly

„Nasza ukochana siostra Barby odeszła kilka dni temu po krótkiej chorobie. W tej chwili nie będziemy składać żadnych oświadczeń, ponieważ wszyscy wciąż opłakujemy tę wielką stratę. Jesteśmy w głębokiej żałobie i prosimy o zrozumienie”, napisano na oficjalnej facebookowej stronie The Kelly Family. 

Rodzina podziękowała wielbicielom za ogromne wsparcie i modlitwę w tym trudnym dla wszystkich czasie. „Będzie nam brakowało Barby i zawsze będziemy mieć ją w naszych sercach. Dziękujemy za wasze myśli i modlitwy”, dodano. W poruszających wokalistkę pożegnała siostra. 

„Mama Barbara i tata Dan trzymają cię teraz w ramionach. Jesteś w domu. Twoja kochająca mała siostra, Maite”, napisała. 

Niemiecki Blind poinformował, że Barby Kelly odeszła kilka dni temu we śnie. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci artystki. Wyniki sekcji zwłok nie zostały jeszcze ujawnione. 

Barby Kelly od dawna nie występowała razem z The Kelly Family. Postanowiła wycofać się z show-biznesu ze względu na problemy ze zdrowiem psychicznym. Mogła liczyć na ogromne wsparcie i pomoc rodziny. 

Sprawdź też: Paddy Kelly wystąpi w The Voice of Poland! Co dziś robią członkowie The Kelly Family?

"Unsere geliebte Schwester Barby ist nach kurzer Krankheit vor wenigen Tagen von uns gegangen. Wir sind in tiefer...

Opublikowany przez Kelly Family Wtorek, 20 kwietnia 2021

Na zdjęciu: Barby Kelly i Maite Kelly

The Kelly Family. Barby Kelly nie żyje
Fot. Peter Bischoff/Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.