The Kelly Family. Barby Kelly nie żyje
Fot. Peter Bischoff/Getty Images
POŻEGNANIE

Nie żyje Barby Kelly, wokalistka The Kelly Family. Miała zaledwie 45 lat

„Zawsze będziemy mieć ją w naszych sercach”

Olga Figaszewska 21 kwietnia 2021 08:15
The Kelly Family. Barby Kelly nie żyje
Fot. Peter Bischoff/Getty Images

Nie żyje Barby Kelly, wokalistka popularnego zespołu The Kelly Family. Miała zaledwie 45 lat. Informację o jej śmierci przekazała rodzina w poruszającym oświadczeniu. Wiadomo, że zmagała się z problemami zdrowotnymi. 

Nie żyje Barby Kelly

„Nasza ukochana siostra Barby odeszła kilka dni temu po krótkiej chorobie. W tej chwili nie będziemy składać żadnych oświadczeń, ponieważ wszyscy wciąż opłakujemy tę wielką stratę. Jesteśmy w głębokiej żałobie i prosimy o zrozumienie”, napisano na oficjalnej facebookowej stronie The Kelly Family. 

Rodzina podziękowała wielbicielom za ogromne wsparcie i modlitwę w tym trudnym dla wszystkich czasie. „Będzie nam brakowało Barby i zawsze będziemy mieć ją w naszych sercach. Dziękujemy za wasze myśli i modlitwy”, dodano. W poruszających wokalistkę pożegnała siostra. 

„Mama Barbara i tata Dan trzymają cię teraz w ramionach. Jesteś w domu. Twoja kochająca mała siostra, Maite”, napisała. 

Niemiecki Blind poinformował, że Barby Kelly odeszła kilka dni temu we śnie. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci artystki. Wyniki sekcji zwłok nie zostały jeszcze ujawnione. 

Barby Kelly od dawna nie występowała razem z The Kelly Family. Postanowiła wycofać się z show-biznesu ze względu na problemy ze zdrowiem psychicznym. Mogła liczyć na ogromne wsparcie i pomoc rodziny. 

Sprawdź też: Paddy Kelly wystąpi w The Voice of Poland! Co dziś robią członkowie The Kelly Family?

"Unsere geliebte Schwester Barby ist nach kurzer Krankheit vor wenigen Tagen von uns gegangen. Wir sind in tiefer...

Opublikowany przez Kelly Family Wtorek, 20 kwietnia 2021

Na zdjęciu: Barby Kelly i Maite Kelly

The Kelly Family. Barby Kelly nie żyje
Fot. Peter Bischoff/Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?