księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan i księżna Kate spotkają się w sądzie? Tabloid odsłania kulisy głośnego procesu

Zeznania księżnej Cambridge pogrążyły żonę Harry'ego?

Gabriela Czernecka 21 stycznia 2021 06:44
księżna Kate, księżna Meghan, Książę William, książę Harry
Fot. gettyimages

Wszystko wskazuje na to, że księżna Meghan i księżna Kate spotkają się w sądzie. Konflikt księżnych wciąż trwa, a jego szczegóły ujawnia magazyn New Idea. Wygląda na to, że relacje między członkami rodziny Windsorów nadal są bardzo napięte…

Księżna Kate i księżna Meghan spotkają się w sądzie?

O trudnych relacjach księżnej Kate i księżnej Meghan mówi się odkąd tylko Meghan pojawiła się w życiu księcia Harry’ego. Pierwsze nieporozumienia pojawiły się już gdy William chłodno przyjął nową dziewczynę brata, a później odradzał mu szybki ślub. Ciągłe porównywania prasy nowych księżnych również nie ułatwiły im w nawiązaniu lepszych relacji. Co rusz pojawiały się także doniesienia o nieodpowiednim zachowaniu Meghan w stosunku do pracowników.

księżna Kate, księżna Meghan
Fot. Getty Images

W poprawieniu relacji między Kate i Meghan zdecydowanie nie pomogła wyprowadzka Sussexów do Wielkiej Brytanii, a tym bardziej pozew, jaki wytoczyła książęca para Sussex Mail on Sunday za upublicznienie prywatnej korespondencji Meghan z ojcem. Okazuje się, że magazyn powołał na świadka samą księżną Cambridge. Według The New Idea, Meghan jest przekonana, że wydawnictwo posiada niepodważalne dowody, które magazyn zyskał za sprawą księżnej Kate.

„Czy to prawda, czy nie, nikt nie wie na pewno. Oczywiście przedstawiciele brukowca trzymaliby coś takiego w sekrecie, ale Meghan jest najwyraźniej przekonana, że mają kogoś wielkiego z rodziny królewskiej o swojej stronie”, podaje New Idea. Czy Meghan i Kate spotkają się w sądzie? Brytyjska prasa nie przypuszcza, by księżna Cambridge zdecydowała się zeznawać przeciwko Meghan. Kate ma jednak księżnej Sussex za złe, że doprowadziła do podziału rodziny królewskiej: „Sussexowie opuścili Cambridge’ów bez skrupułów na rzecz własnego planu. A Kate i William są wściekli z powodu tego, że zostali zmuszeni do wzięcia na siebie jeszcze większej odpowiedzialności”, mówi informator magazynu. 

Nie przypuszcza się jednak, by Kate zdecydowała się na tak drastyczny ruch: „Cambridge’owie absolutnie nie mogą sobie pozwolić, by Sussexowie zniszczyli stosunki Pałacu Buckingham z mediami z powodu drobnej sprzeczki o prawa autorskie i prywatność”, donosi magazyn. Poza tym zeznawanie przeciwko żonie Harry'ego mocno nadszarpnęłoby idealny wizerunek Kate. Jak na razie nie wiadomo, jak rozwiąże się sytuacja między księżnymi, ale jedno jest pewne - jeśli Meghan i Harry zdecydują się pojawić na urodzinach królowej wspólne zdjęcia z Kate i Williamem w pełni pokażą, jak w rzeczywistości wyglądają stosunki między wnukami królowej i ich żonami...  

księżna Kate, księżna Meghan
Fot. Getty Images

księżna Kate, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.