O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Klimas jest w ciąży

Aktorka wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko!

Olga Figaszewska 20 marca 2019 18:44
Natalia Klimas
Fot. Instagram @nataliaklimas

To prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie! Natalia Klimas właśnie podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Aktorka wkrótce zostanie mamą!

Natalia Klimas jest w ciąży

Aktorka strzeże prywatności swojej rodziny. Po raz kolejny udało jej się zachować w tajemnicy ważne wydarzenie ze swojego życia. W 2018 roku w tajemnicy przed mediami wzięła cichy ślub. Radosną informacją podzieliła się z fanami dopiero wtedy, kiedy sama uznała to za stosowne.

Teraz było podobnie. To dla niej przełomowy czas. Natalia Klimas wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje ciążowe krągłości! 

„Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno”, napisała Natalia Klimas.

W komentarzach nie brakuje gratulacji. Fani zachwycają się również wyglądem aktorki. Nie da się ukryć, że ciąża jej służy! 

Serdecznie gratulujemy!   

Natalia Klimas z mężem 

Bal Fundacji TVN, Natalia Klimas z mężem
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.