Natalia Klimas
Fot. Instagram @nataliaklimas
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Klimas jest w ciąży

Aktorka wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko!

Olga Figaszewska 20 marca 2019 18:44
Natalia Klimas
Fot. Instagram @nataliaklimas

To prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie! Natalia Klimas właśnie podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Aktorka wkrótce zostanie mamą!

Natalia Klimas jest w ciąży

Aktorka strzeże prywatności swojej rodziny. Po raz kolejny udało jej się zachować w tajemnicy ważne wydarzenie ze swojego życia. W 2018 roku w tajemnicy przed mediami wzięła cichy ślub. Radosną informacją podzieliła się z fanami dopiero wtedy, kiedy sama uznała to za stosowne.

Teraz było podobnie. To dla niej przełomowy czas. Natalia Klimas wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje ciążowe krągłości! 

„Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno”, napisała Natalia Klimas.

W komentarzach nie brakuje gratulacji. Fani zachwycają się również wyglądem aktorki. Nie da się ukryć, że ciąża jej służy! 

Serdecznie gratulujemy!   

Natalia Klimas z mężem 

Bal Fundacji TVN, Natalia Klimas z mężem
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.