Natalia Klimas
Fot. Instagram @nataliaklimas
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Klimas jest w ciąży

Aktorka wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko!

Olga Figaszewska 20 marca 2019 18:44
Natalia Klimas
Fot. Instagram @nataliaklimas

To prawdziwy baby boom w polskim show-biznesie! Natalia Klimas właśnie podzieliła się z fanami cudowną wiadomością. Aktorka wkrótce zostanie mamą!

Natalia Klimas jest w ciąży

Aktorka strzeże prywatności swojej rodziny. Po raz kolejny udało jej się zachować w tajemnicy ważne wydarzenie ze swojego życia. W 2018 roku w tajemnicy przed mediami wzięła cichy ślub. Radosną informacją podzieliła się z fanami dopiero wtedy, kiedy sama uznała to za stosowne.

Teraz było podobnie. To dla niej przełomowy czas. Natalia Klimas wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym prezentuje ciążowe krągłości! 

„Czasem, choć bardzo rzadko, wszystko układa się dokładnie tak, jak powinno”, napisała Natalia Klimas.

W komentarzach nie brakuje gratulacji. Fani zachwycają się również wyglądem aktorki. Nie da się ukryć, że ciąża jej służy! 

Serdecznie gratulujemy!   

Natalia Klimas z mężem 

Bal Fundacji TVN, Natalia Klimas z mężem
Fot. VIPHOTO/East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.