Damian Duda 30 grudnia 2016 19:15
1/7
Skandale roku
Copyright @
1/7

Na jedno w tym roku nie możemy narzekać – na brak skandali. Pod tym względem znane osobowości, zarówno ze świata show-biznesu jak i polityki, nie zawiodły nas. Na szczycie naszego rankingu  znalazł się prezydent elekt Donald Trump.

 

Zobacz też: To oni dawali nadzieję, że miłość zwycięży! Wybraliśmy najpiękniejsze pary mijającego roku

 

Do skandali tego roku możemy zaliczyć również wywiad, którego Kuba Wojewódzki udzielił serwisowi Playboy.pl. Dziennikarz przez kilka mocnych zdań pokłócił się z połową show-biznesu. A to tylko niewielka część skandali, które miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy. 

 

Zobaczcie, kto w tym roku budził najwięcej skrajnych emocji!

 

Przeczytaj też: Na tych aktorach w Hollywood zarabia się najwięcej. Tym razem kobieta prześcignęła mężczyzn

2/7
Donald Trump
Copyright @Getty Images
2/7

Donald Trump przez całą kampanię prezydencką zaskakiwał nie tylko swoich przeciwników, ale również polityków z własnej partii. Niejednokrotnie mówili, że Trump nie jest ich kandydatem na urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Tak było również, kiedy„Washington Post’’ opublikował nagranie z 2005 roku, na którym biznesmen w wulgarny sposób wypowiada się o kobietach. 

Trump: No wiesz...

Nieznana osoba: Ona była wspaniała. Wciąż jest bardzo piękna.

Trump: Podrywałem ją. Wiesz, była w Palm Beach. Podrywałem ją - i dostałem kosza. Przyznaję.

Nieznana osoba: Ooo...

Trump: Chciałem ją zerżnąć (ang. fuck). Była mężatką

Nieznana osoba: To jest coś.

Trump: Nie, nie, Nancy. Nie, to było (słowo niewyraźne) - ostro ją podrywałem. Zabrałem ją nawet na zakupy mebli. Chciała kupić trochę mebli. Powiedziałem: "Pokażę ci, gdzie mają ładne meble.

Podrywałem ją jak dziki. Ale nie dorwałem się do niej. Była mężatką. Potem, po jakimś czasie, zobaczyłem ją, miała wielkie sztuczne cycki i wszystko. Całkowicie zmieniła swój wygląd.

Billy Bush: Rany, twoja dziewczyna jest gorąca jak cholera. W różowym.

Trump: Hej, hej!

Bush: Tak! Donald zaliczył. Mój człowiek!

3/7
Doda, Andrzej Duda
Copyright @EastNews
3/7

Doda po raz kolejny zwróciła na siebie uwagę. Tym razem podczas urodzin „Super Expressu’’. Wokalistka w trakcie występu scenicznego wręczyła tort prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że przez jej prześwitujący strój było widać pośladki. Część internatów zwróciła artystce uwagę, pisząc, że obraziła Głowę Państwa! 

4/7
Natalia Przybysz
Copyright @VIVA
4/7

Natalia Przybysz dzięki wywiadowi, którego udzieliła „Wysokim Obcasom’’ zyskała rozgłos. Jednak chyba nie o taki rozgłos jej chodziło. Artystka wyznała, że dokonała aborcji, bo nie chciała szukać większego mieszkania. 

To historia o aborcji. I o uczuciach. O wpadce. Trafiła się ludziom dorosłym, rodzicom dwójki dzieci(...). Nie chcą teraz niczego zmieniać, zaczynać od początku. (...) Nie chcą szukać większego mieszkania teraz. 60 metrów kwadratowych ze wszystkimi książkami i zabawkami dzieci jest trochę ciasne, ale jest OK’’, powiedziała Przybysz. 

5/7
Amber Heard, Johnny Depp
Copyright @
5/7

Kilka miesięcy temu Amber Heard i Johnny Depp rozwiedli się. Aktorka oskarżyła gwiazdora o znęcanie –psychiczne jak i fizyczne. Podczas rozprawy byli małżonkowie podpisali ugodę. W zamian za milczenie i nie wywlekanie brudów, Amber miała dostać siedem milionów dolarów. Heard złamała jednak dotychczasowe ustalenia i opowiedziała o swoich doświadczeniach.

Jak to się mogło przytrafić mnie? Jestem mądra, jestem silna, nie jestem ofiarą. Dużo w tym wstydu, pojawia się łatka ofiary. To przytrafia się wielu kobietom. Gdy dzieje się w twoim domu, za zamkniętymi drzwiami, z człowiekiem, którego kochasz, to wszystko nie jest takie oczywiste.’’

Ten skandal wstrząsnął Ameryką! 

6/7
Kuba Wojewódzki
Copyright @
6/7

Kuba Wojewódzki w głośnym wywiadzie, którego udzielił serwisowi Playboy.pl, obraził połowę polskiego show-biznesu. Dziennikarz zarzucił Małgorzacie Rozenek, że weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej. 

Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozp..., na szczęście chwilowo, małżeństwo Karolinie FerensteinAle na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… I ta osoba chce mi mówić o etyce, moralności i elegancji w zachowaniu? Stare grzechy rzucają długie cienie. Doda opowiadała mi o podsłuchu, jaki zamontowała w samochodzie Radka, żeby sobie posłuchać, jak ją romantycznie zdradza. I on mi chce mówić o elegancji. Kiepski bramkarz nie podskoczy do poziomu profesjonalnego sędziego’’, wyznał Wojewódzki. 

7/7
Angelina Jole, Brad Pitt
Copyright @
7/7

Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w show-biznesie. Nawet największe serwisy informacyjne podały wiadomość o rozwodzie aktorskiej pary! Aktorka zarzuciła swojemu mężowi nadużywanie alkoholu i marihuany oraz przemoc wobec najstarszego syna! Pitt twierdzi, że Angelina stawia swój interes wyżej niż dobro dzieci i nie respektuje ich prawa do prywatności. Media spekulują, że przyczyną rozstania były liczne romanse aktora. Jaka jest prawda? Tego nie wie nikt poza samymi zainteresowanymi. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.