Damian Duda 30 grudnia 2016 15:15
1/7
Pary roku
Copyright @
1/7

Ten rok bez wątpienia należał do par! Ślub Małgorzaty Rozenek-Majdan był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sezonu. To samo dotyczy również Agnieszki Woźniak-Starak, Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego oraz Mariny Łuczenko. Nawet Kuba Wojewódzki postanowił oświadczyć się modelce Renacie Kaczoruk, jednak póki co – tylko w reklamie. Bowiem para za wszelką cenę chroni swoją prywatność. 

 

Zobacz też: Robert Lewandowski, Michał Szpak, Leonardo DiCaprio i... Kto powinien zostać mężczyzną 2016 roku?

 

Kończący się rok to czas podsumowań. Z tej okazji przygotowaliśmy ranking najpiękniejszych par show-biznesu.

 

Zgadzacie się z naszymi wyborami? 

 

Przeczytaj też: „Wolność jest super. A wszelkie ograniczenia są w głowie, nie w nogach”. Jasiek Mela kończy 28 lat

2/7
Vikander and Fassbender
Copyright @Getty Images
2/7

Alicia Vikander i Michael Fassbender od kilkunastu miesięcy nazywani są przez zagraniczne media „najgorętszą parą’’ w show-biznesie. Poznali się na planie filmu „Światło między oceanami’’. Ona Oscara ma już na swoim koncie, on póki co „tylko’’ nominację. Nie będę opowiadał o moim życiu prywatnym komuś, kogo nie znam” - mówi Fassbender. I rzeczywiście, o jego związku z Alicią wiadomo niewiele.

Jedno jest pewne. Pasują do siebie, a ten rok mogą zaliczyć do udanych! 

3/7
Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/7

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od miesięcy biją rekordy popularności. Aktorska para ma na swoim koncie wiele sukcesów, zarówno osobistych jak i zawodowych. Kolejne części megahitu Patryka Vegi „Pitbull’’, w którym gra Stramowski, zdobywają uznanie widzów w całej Polsce. Przełom w życiu osobistym nastąpił pod koniec lipca, kiedy para powiedziała sobie sakramentalne: „TAK’’. Wtedy ich kariera nabrała jeszcze większe tempa. 

4/7
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny
Copyright @
4/7

Na powrót Mariny Łuczenko jej fani czekali od lat. Gwiazda z powodów zdrowotnych nie mogła od razu wejść na scenę. W pierwszej połowie roku ukazał się jej singiel „On My Way’’. Piosenka szybko zdobyła uznanie fanów w całej Polsce.

O tym, że Marina jest w związku z bramkarzem Wojciechem Szczęsnym, wiedzieli wszyscy. Ale nikt nie spodziewał się, że w czerwcu para weźmie ślub. Pobrali się w Grecji, a na ich weselu zaśpiewał brytyjski wokalista James Arthur. Wspólnie z Mariną wykonali utwór „Roses’’. Państwo Szczęśni bardzo szybko zdobyli sympatię, a ten rok bez wątpienia oboje zaliczą do udanych. 

5/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
5/7

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najgorętszych par w show-biznesie już od kilku sezonów. Stale budzą zainteresowanie mediów oraz czytelników, którzy chętnie śledzą ich życie prywatne. W grudniu w trakcie meczu Robert Lewandowski zakomunikował światu, że zostanie ojcem. Dzięki temu Lewandowscy nie schodzą z ust całej Polski. 

6/7
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
Copyright @EastNews
6/7

O relacji Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego od dawna jest głośno. Jednak ponownie zrobiło się za sprawą udziału modelki w programie „Azja Express’’ oraz reklamie telefonii komórkowej, w której showman oświadcza się swojej dziewczynie – nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby samozwańczy Król TVN-u nie wstawił zdjęcia, którego podpis jasno sugerował, że jest to fotografia zrobiona w trakcie ślubu. Ale jak niejednokrotnie podkreślali, uwielbiają bawić się wizerunkiem. I tak było i tym razem. Cel, jakim było rozgłos, został osiągnięty! 

7/7
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Copyright @VIVA
7/7

Parą roku z całą pewnością zostali Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan. Para, dzięki udziałowi w programie „Azja Express’’, zyskała sympatię widzów, a słowa gwiazdy „Nie mów do mnie teraz!’’ zyskały miano kultowych. Kiedy Majdanowie odpadli z programu, wielu fanów show twierdziło, że przestaje oglądać zmagania innych uczestników. Bo jak argumentowali swoją decyzję: „Bez Małgorzaty Rozenek to już nie to samo’’. Dobrym wynikiem oglądalności może się również pochwalić program „Projekt Lady’’. 

Ślub pary był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego sezonu. Państwo Majdanowie byli bohaterami ślubnej okładki magazynu VIVA!, która również okazała się dużym sukcesem.

To bez wątpienia był ich rok!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.