Damian Duda 30 grudnia 2016 15:15
1/7
Pary roku
Copyright @
1/7

Ten rok bez wątpienia należał do par! Ślub Małgorzaty Rozenek-Majdan był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sezonu. To samo dotyczy również Agnieszki Woźniak-Starak, Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego oraz Mariny Łuczenko. Nawet Kuba Wojewódzki postanowił oświadczyć się modelce Renacie Kaczoruk, jednak póki co – tylko w reklamie. Bowiem para za wszelką cenę chroni swoją prywatność. 

 

Zobacz też: Robert Lewandowski, Michał Szpak, Leonardo DiCaprio i... Kto powinien zostać mężczyzną 2016 roku?

 

Kończący się rok to czas podsumowań. Z tej okazji przygotowaliśmy ranking najpiękniejszych par show-biznesu.

 

Zgadzacie się z naszymi wyborami? 

 

Przeczytaj też: „Wolność jest super. A wszelkie ograniczenia są w głowie, nie w nogach”. Jasiek Mela kończy 28 lat

2/7
Vikander and Fassbender
Copyright @Getty Images
2/7

Alicia Vikander i Michael Fassbender od kilkunastu miesięcy nazywani są przez zagraniczne media „najgorętszą parą’’ w show-biznesie. Poznali się na planie filmu „Światło między oceanami’’. Ona Oscara ma już na swoim koncie, on póki co „tylko’’ nominację. Nie będę opowiadał o moim życiu prywatnym komuś, kogo nie znam” - mówi Fassbender. I rzeczywiście, o jego związku z Alicią wiadomo niewiele.

Jedno jest pewne. Pasują do siebie, a ten rok mogą zaliczyć do udanych! 

3/7
Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
3/7

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski od miesięcy biją rekordy popularności. Aktorska para ma na swoim koncie wiele sukcesów, zarówno osobistych jak i zawodowych. Kolejne części megahitu Patryka Vegi „Pitbull’’, w którym gra Stramowski, zdobywają uznanie widzów w całej Polsce. Przełom w życiu osobistym nastąpił pod koniec lipca, kiedy para powiedziała sobie sakramentalne: „TAK’’. Wtedy ich kariera nabrała jeszcze większe tempa. 

4/7
Marina Łuczenko-Szczęsna, Wojciech Szczęsny
Copyright @
4/7

Na powrót Mariny Łuczenko jej fani czekali od lat. Gwiazda z powodów zdrowotnych nie mogła od razu wejść na scenę. W pierwszej połowie roku ukazał się jej singiel „On My Way’’. Piosenka szybko zdobyła uznanie fanów w całej Polsce.

O tym, że Marina jest w związku z bramkarzem Wojciechem Szczęsnym, wiedzieli wszyscy. Ale nikt nie spodziewał się, że w czerwcu para weźmie ślub. Pobrali się w Grecji, a na ich weselu zaśpiewał brytyjski wokalista James Arthur. Wspólnie z Mariną wykonali utwór „Roses’’. Państwo Szczęśni bardzo szybko zdobyli sympatię, a ten rok bez wątpienia oboje zaliczą do udanych. 

5/7
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @Zuza Krajewska/LAF AM
5/7

Anna i Robert Lewandowscy są jedną z najgorętszych par w show-biznesie już od kilku sezonów. Stale budzą zainteresowanie mediów oraz czytelników, którzy chętnie śledzą ich życie prywatne. W grudniu w trakcie meczu Robert Lewandowski zakomunikował światu, że zostanie ojcem. Dzięki temu Lewandowscy nie schodzą z ust całej Polski. 

6/7
Renata Kaczoruk, Kuba Wojewódzki
Copyright @EastNews
6/7

O relacji Renaty Kaczoruk i Kuby Wojewódzkiego od dawna jest głośno. Jednak ponownie zrobiło się za sprawą udziału modelki w programie „Azja Express’’ oraz reklamie telefonii komórkowej, w której showman oświadcza się swojej dziewczynie – nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby samozwańczy Król TVN-u nie wstawił zdjęcia, którego podpis jasno sugerował, że jest to fotografia zrobiona w trakcie ślubu. Ale jak niejednokrotnie podkreślali, uwielbiają bawić się wizerunkiem. I tak było i tym razem. Cel, jakim było rozgłos, został osiągnięty! 

7/7
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Copyright @VIVA
7/7

Parą roku z całą pewnością zostali Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan. Para, dzięki udziałowi w programie „Azja Express’’, zyskała sympatię widzów, a słowa gwiazdy „Nie mów do mnie teraz!’’ zyskały miano kultowych. Kiedy Majdanowie odpadli z programu, wielu fanów show twierdziło, że przestaje oglądać zmagania innych uczestników. Bo jak argumentowali swoją decyzję: „Bez Małgorzaty Rozenek to już nie to samo’’. Dobrym wynikiem oglądalności może się również pochwalić program „Projekt Lady’’. 

Ślub pary był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń tego sezonu. Państwo Majdanowie byli bohaterami ślubnej okładki magazynu VIVA!, która również okazała się dużym sukcesem.

To bez wątpienia był ich rok!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!