Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Karolina Ferenstein-Kraśko podzieliła się z fanami wspólnym zdjęciem z synem

Ależ on wyrósł! Do kogo podobny jest Konstanty?

Olga Figaszewska 19 maja 2020 07:38
Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, Viva! 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Małżeństwo doczekało się wspólnie trójki pociech – Konstantego, Aleksandra i córeczki Lary. Rodzina jest dla nich najważniejsza. Starają się zapewnić swoim dzieciom wspaniałe dzieciństwo. Wspierają ich w rozwijaniu zainteresowań i inspirują. Najnowsze zdjęcie potwierdza, że najstarsza pociecha pary podziela ich pasję do jeździectwa. Fani są zachwyceni kadrem opublikowanym przez Karolinę Ferenstein-Kraśko.

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała wspólne zdjęcie z synem

Starszy syn Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki ma już 13 lat! Para rzadko zabiera swoje pociechy na oficjalne imprezy. Trzy lata temu pojawili się wspólnie w wyjątkowej sesji VIVY!. Od tamtej pory Konstanty bardzo się zmienił!

Podobnie jak jego rodzice pasjonuje się jeździectwem. Nic dziwnego, ponieważ Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko spędzają czas wolny ze swoimi dziećmi w rodzinnej stadninie Ferensteinów.

Piotr Kraśko z synami w sesji VIVY! z 2017 roku

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko, VIVA! maj 2017, Okładka
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Małżeństwo dzieli się za pośrednictwem mediów społecznościowych ze swoimi obserwatorami sukcesami dzieci.

„Jeszcze parę lat temu ich przygoda z końmi ograniczała się do relacji takiej jak z tego zdjęcia - a teraz, w ten weekend obaj startowali w zawodach i obaj w swoich klasach byli w pierwszej trójce, a koni było 50. Brawo Konstanty i Aleksander ”, napisał pod jednym z archiwalnych zdjęć Piotr Kraśko.

Teraz dumna mama zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie z synem, wykonane podczas przejażdżki.

„Kiedy to się stało ? On jest już wyższy ode mnie 🙈 Na parkurze też nie jest łatwo mi go dogonić !!! 😘 #koniepasjaodpokoleń”, napisała.

Fani gwiazdy nie szczędzą komplementów. „Dziecko w siodle się urodziło :) ”, „Kiedy zaczynałam jeździć ze swoim synem był małym chłopczykiem, teraz to 20 letni mężczyzna- cudownie mieć wspokne pasje ❤️ „,
Jaki mężczyzna się z niego zrobił 🤩 Wow ❤️ ”, „No żyćko po prostu. A swoją drogą ten czas spędzony wspólnie razem bezcenny”, czytamy.

„Słuchaj, ostatnio powiedziałaś, że skopiesz mu tyłek na zawodach i ja Ci tutaj bardzo kibicuję 💪🏼😅 Żeby sobie nie myślał! ”, dodała z kolei Agnieszka Woźniak-Starak.

Konstantemu życzymy sukcesów i spełnienia marzeń!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.