Monika Kuszyńska wróciła do Milicza, miejsca wypadku z 2006 roku
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z OSTATNIEJ CHWILI

Monika Kuszyńska urodziła! Gwiazda po raz drugi została mamą!

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 19 grudnia 2018 15:53
Monika Kuszyńska wróciła do Milicza, miejsca wypadku z 2006 roku
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Monika Kuszyńska urodziła! Była wokalistka Varius Manx została mamą po raz drugi! Gwiazda podzieliła się z fanami rozczulającym zdjęciem maleństwa za pośrednictwem Facebooka. Znamy płeć i imię dziecka!

Monika Kuszyńska została mamą

Monika Kuszyńska i jej mąż, Jakub Raczyński powitali swoje drugie dziecko. Tydzień temu na świecie pojawiła się córeczka pary, Kalinka.

Wokalistka szczęśliwym wydarzeniem podzieliła się z fanami dopiero teraz. „Tydzień temu urodziła się śliczna dziewczynka ❤️Nasza Kalinka❤️ Chcielibyśmy ogromnie podziękować całej obsadzie nocnego dyżuru z 11 na 12 grudnia "Bloku Porodowego I" w ICZMP w Łodzi. Szczególne podziękowanie dla wspaniałego dr n. med. Stanisława Sobantki❤️ Dziękujemy również całemu oddziałowi Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii ICZMP. Uściski dla dr n. med. Marleny Berner-Trąbskiej (prowadzącej ciążę) oraz Ireny Rychty - cudownej położnej😍”, napisała.

Nie zabrakło także ujmującej fotografii maleństwa.

O tym, że gwiazda jest w ciąży spekulowano kilka miesięcy temu. Zwłaszcza, że Monika Kuszyńska wycofała się z mediów. Wówczas jej menadżerka zdradziła, że gwiazda nie będzie udzielała wywiadów. Zależało jej na tym, by skupić się na rodzinie. „Dopiero pod koniec wakacji ma w planach wejście do studia nagraniowego, gdzie zacznie przygotowywać nowy materiał. Może we wrześniu będziemy mogli coś powiedzieć na ten temat”, wyjaśniła Katarzyna Surmik.

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.