Monika Kuszyńska wróciła do Milicza, miejsca wypadku z 2006 roku
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z OSTATNIEJ CHWILI

Monika Kuszyńska urodziła! Gwiazda po raz drugi została mamą!

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 19 grudnia 2018 15:53
Monika Kuszyńska wróciła do Milicza, miejsca wypadku z 2006 roku
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Monika Kuszyńska urodziła! Była wokalistka Varius Manx została mamą po raz drugi! Gwiazda podzieliła się z fanami rozczulającym zdjęciem maleństwa za pośrednictwem Facebooka. Znamy płeć i imię dziecka!

Monika Kuszyńska została mamą

Monika Kuszyńska i jej mąż, Jakub Raczyński powitali swoje drugie dziecko. Tydzień temu na świecie pojawiła się córeczka pary, Kalinka.

Wokalistka szczęśliwym wydarzeniem podzieliła się z fanami dopiero teraz. „Tydzień temu urodziła się śliczna dziewczynka ❤️Nasza Kalinka❤️ Chcielibyśmy ogromnie podziękować całej obsadzie nocnego dyżuru z 11 na 12 grudnia "Bloku Porodowego I" w ICZMP w Łodzi. Szczególne podziękowanie dla wspaniałego dr n. med. Stanisława Sobantki❤️ Dziękujemy również całemu oddziałowi Położnictwa, Perinatologii i Ginekologii ICZMP. Uściski dla dr n. med. Marleny Berner-Trąbskiej (prowadzącej ciążę) oraz Ireny Rychty - cudownej położnej😍”, napisała.

Nie zabrakło także ujmującej fotografii maleństwa.

O tym, że gwiazda jest w ciąży spekulowano kilka miesięcy temu. Zwłaszcza, że Monika Kuszyńska wycofała się z mediów. Wówczas jej menadżerka zdradziła, że gwiazda nie będzie udzielała wywiadów. Zależało jej na tym, by skupić się na rodzinie. „Dopiero pod koniec wakacji ma w planach wejście do studia nagraniowego, gdzie zacznie przygotowywać nowy materiał. Może we wrześniu będziemy mogli coś powiedzieć na ten temat”, wyjaśniła Katarzyna Surmik.

Serdecznie gratulujemy!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?