Monika Jaruzelska, Viva! 2014
Fot. Piotr Porębski
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Monika Jaruzelska wychodzi za mąż! Kim jest jej narzeczony?

Kilka lat temu opisała go w książce...

Weronika Kostyra 5 listopada 2018 17:10
Monika Jaruzelska, Viva! 2014
Fot. Piotr Porębski

Monika Jaruzelska zdobyła mandat radnej Warszawy w ostatnich wyborach samorządowych. To jednak nie jedyna dobra wiadomość w jej życiu. Okazało się, że córka Wojciecha Jaruzelskiego jest zaręczona i już w przyszłym roku stanie na ślubnym kobiercu. Kim jest jej wybranek?

Monika Jaruzelska wychodzi za mąż!

Monika Jaruzelska jest zaręczona w francuskim arystokratą. Jak podał Super Express „Obydwoje bardzo się kochają”. Ukochany jest od niej kilka lat starszy. Para zna się od lat. Podobno Monika Jaruzelska opisała go kilka lat temu w swojej książce Towarzyszka panienka. „Po studiach wyjechałam na jakiś czas do Francji. Chodziłam tam do szkoły, uczyłam się francuskiego. No i zakochałam się w pewnym Francuzie. Starszy ode mnie osiem lat, miał już spory zasób życiowego doświadczenia, bo był wdowcem, po samobójczej śmierci żony. Pochodził z bardzo dobrej rodziny”, czytamy.

Monika Jaruzelska nie była wtedy gotowa na związek, poza tym pojawiły się nieoczekiwane przeszkody: „Był mało francuski, raczej charakteryzował się brytyjskim sposobem bycia, a więc rodzajem eleganckiej, flegmatycznej ogłady. Roztaczał wokół mnie atmosferę spokoju i poczucia bezpieczeństwa, co kontrastowało z moją żywiołową skłonnością do drak. Z początku było fajnie, ale z czasem sytuacja zaczęła robić się nie do zniesienia. (…) Bo on ma zbyt dużą nade mną przewagę. Wiele kobiet pewnie byłoby zachwyconych. Ja jednak potrzebowałam niezależności. Był mężczyzną, na którym mogłabym się oprzeć. Lecz ta możliwość oparcia oznaczałaby jednocześnie moją słabość. Po prostu był za silny”, opisała wybranka Monika Jaruzelska.

Po latach postanowili jednak być razem i wkrótce się pobiorą. Gratulujemy! 

Monika Jaruzelska
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA

Monika Jaruzelska
Fot. Piotr Porebsky/METALUNA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.