Monika Jaruzelska, VIVA! listopada 2018, 23/2018
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Jaruzelska wkrótce stanie na ślubnym kobiercu! Wybrała już suknię

Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Olga Figaszewska 1 maja 2019 13:45
Monika Jaruzelska, VIVA! listopada 2018, 23/2018
Fot. Piotr Porębski

W życiu Moniki Jaruzelskiej szykują się poważne zmiany. Córka gen. Wojciecha Jaruzelskiego przygotowuje się do najpiękniejszego dnia w jej życiu. Dziennikarka kupiła już suknię ślubną! 

Ślub Moniki Jaruzelskiej. Kim jest jej partner?

Jak podaje Super Express Monika Jaruzelska wkrótce stanie na ślubnym kobiercu. W ubiegłym roku zaręczyła się z francuskim arystokratą. Dziennikarzom udało się ustalić, że święta wielkanocne spędziła z ukochanym na południu Francji. Na razie zakochani nie mają jeszcze ustalonego terminu ślubu. Przyszli małżonkowie nie zdecydowali jeszcze czy uroczystość odbędzie się w Polsce, a może we Francji.

„Wszystko jest uzależnione od politycznej przyszłości Moniki”, zdradził informator dziennika. Monika Jaruzelska w rozmowie z Super Expressem przyznała, że jest już w trakcie przygotowań. Jeden z najważniejszych punktów – wybór ślubnej kreacji ma już za sobą. „Tak, kupiłam już sukienkę na ślub ”, wyjaśniła.

Podobno kilka lat temu dokładnie opisała ich relację.  Poświęciła ukochanemu fragment w swojej książce – Towarzyszka panienka.

„Po studiach wyjechałam na jakiś czas do Francji. Chodziłam tam do szkoły, uczyłam się francuskiego. No i zakochałam się w pewnym Francuzie. Starszy ode mnie osiem lat, miał już spory zasób życiowego doświadczenia, bo był wdowcem, po samobójczej śmierci żony. Pochodził z bardzo dobrej rodziny”, czytamy.

Monika Jaruzelska nie była gotowa na tę miłość. Dopiero po latach ich drogi znów się połączyły. 

„Był mało francuski, raczej charakteryzował się brytyjskim sposobem bycia, a więc rodzajem eleganckiej, flegmatycznej ogłady. Roztaczał wokół mnie atmosferę spokoju i poczucia bezpieczeństwa, co kontrastowało z moją żywiołową skłonnością do drak. Z początku było fajnie, ale z czasem sytuacja zaczęła robić się nie do zniesienia. (…) Bo on ma zbyt dużą nade mną przewagę. Wiele kobiet pewnie byłoby zachwyconych. Ja jednak potrzebowałam niezależności. Był mężczyzną, na którym mogłabym się oprzeć. Lecz ta możliwość oparcia oznaczałaby jednocześnie moją słabość. Po prostu był za silny”, opisywała go.

Pewne jest, że oboje darzą się prawdziwym uczuciem. Życzymy wszystkiego najlepszego! 

Monika Jaruzelska, VIVA! listopada 2018, 23/2018
Fot. Piotr Porębski

Monika Jaruzelska, VIVA! listopada 2018, 23/2018
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.