O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Mielnicka wyszła za mąż! Suknia ślubna Miss Polski 2014 naprawdę robi wrażenie

Kim jest mąż Ewy Mielnickiej?

Gabriela Czernecka 3 czerwca 2018 11:29

Miss Polski 2014, Ewa Mielnicka, wzięła ślub w tajemnicy! O ceremonii fani Mielnickiej dowiedzieli się zaledwie dwie godziny przed uroczystością. Teraz do sieci trafiło kilka zdjęć, na których mamy okazję podziwiać m.in. suknię ślubną miss, na którą składał się długi tren z ciekawymi czerwonymi aplikacjami. Poznajcie szczegóły uroczystości! 

Ewa Mielnicka wzięła ślub!

W sobotę , 2 czerwca 2018 roku, Ewa Mielnicka wzięła ślub! Wybrankiem Miss Polski 2014 jest przystojny Łukasz, z którym modelka poznała się jeszcze w liceum. Wówczas Ewa i Łukasz nie byli parą, ich znajomość musiała dojrzeć. Uczucie połączyło ich zaledwie rok temu! Kim jest mąż Ewy Mielnickiej? Mężczyzna  obecnie prowadzi firmę szkoleniową razem ze swoim wspólnikiem. Ewa i Łukasz spotkali się po latach podczas świąt wielkanocnych w swoich rodzinnych Kurpiach. To wtedy zaiskrzyło między nimi i para długo nie wahała się, by przenieść swoją znajomość na wyższy poziom.

„Krótko po tym oświadczył mi się i zaplanowaliśmy datę ślubu. Nasze drogi cały czas się jakoś mijały, ale każde z nas nabrało doświadczenia życiowego, aby teraz już w dorosłym życiu stwierdzić, że pasujemy do siebie i bardzo wiele nas łączy”, mówiła Miss Polski 2014 w rozmowie z serwisem jastrzabpost. 

Teraz zakochani podzielili się z internautami wspaniałą wiadomością. Ewa Mielnicka wzięła ślub! Uroczystość odbyła się w gronie rodzinnym, ale wśród gości nie zabrakło choćby Rafała Maślaka, Mistera Polski czy modelki Agnieszki Boryń. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyła się nietypowa suknia ślubna Ewy Mielnickiej projektu Patrycji Kujawy.

Miała ogromny tren i była zdobiona czerwonymi aplikacjami - to ręcznie malowane akcenty kurpiowskie. Suknia ślubna Mielnickiej naprawdę robiła ogromne wrażenie! Wesele pary odbyło się w hotelu Korona w kurpiowskich Krukach, w przepięknej sali z widokiem na zjawiskowy ogród. Za stołami zasiadło ponad 200 zaproszonych gości. Serdecznie gratulujemy młodej parze. Zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie wyjątkowe zdjęcia z uroczystości!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.