Andy Scott, milioner szuka żony
Fot. Twitter Andy Scott
O TYM SIĘ MÓWI

Każda z nas może zostać żoną milionera! Trzeba tylko spełnić określone warunki

Jakie wymagania ma Andy Scott?

Sabina Zięba 17 lutego 2020 16:00
Andy Scott, milioner szuka żony
Fot. Twitter Andy Scott

Biorąc pod uwagę najnowsze wyznanie Andy Scotta, można stwierdzić, że rzeczywiście „pieniądze szczęścia nie dają”. 41-letni biznesmen zdradził Mail Online, że szuka miłości. Czuje się samotny i chce mieć partnerkę, z którą mógłby przeżyć kilka przygód, lecz ma... specjalne wymagania. Jakie?

Jak zostać żoną milionera?

Andy Scott jest brytyjskim przedsiębiorcą i biznesmenem. Posiada kilka firm z branży rekreacyjnej, rekrutacyjnej oraz transportowej, a także wiele nieruchomości wypoczynkowych. Sam mówi, że przez wiele lat skupiał się na zarabianiu fortuny, a dopiero podczas niedawnej hipnoterapii uświadomił sobie, że się starzeje i nadszedł czas założyć rodzinę. Choć był przez kilka lat związany z wokalistką zespołu Atomic Kitten, Liz McClarnon, rozstali się, bo gwiazda „nie lubiła latać”. Od dwóch lat jest singlem.

Opisując problemy, które napotkał, spotykając się z kobietami, powiedział: „Znalezienie partnerki staje się trudniejsze, gdy zaczynasz dobrze sobie radzić. Twoja pula odpowiednich kandydatek szybko maleje, a szukanie osoby o niezależności finansowej, która może szybko wypłynąć w rejs lub spędzić lato na południu Francji, jest trudne”. Jednocześnie podkreślił, że nie ma zamiaru nikogo utrzymywać, a wybranka: „Musi być inteligentną, wyjątkową osobą, która nie traktuje siebie zbyt poważnie i wiedzie interesujące życie pełne doświadczeń, odrzuca przeciętność i osiągnęła coś, cokolwiek, by to nie było”.

Ponadto kobieta powinna być ładna oraz aktywna fizycznie, gdyż Scott sam trenuje pięć razy w tygodniu. Nie może być uzależniona od telefonu, ani mediów społecznościowych, by podczas wypływów w morze potrafiła się bez tego obejść. Chce, by była gotowa na założenie rodziny i czuła się dobrze zarówno podczas wydarzeniu dla VIP-ów, zabaw na plaży, jak i pomocy przy przeprowadzce.

Wiadomo, że Andy zarobił swój pierwszy milion w wieku 26 lat, lecz stracił wszystko w kryzysie finansowym, kiedy osiągnął 30. Następie poświęcił dekadę na odbudowę swojego imperium i ​​miał mało czasu na skupienie się na miłości. Jego fortunę szacuje się na 133 mln złotych.

Andy Scott, milioner szuka żony
Fot. Twitter Andy Scott

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.