METAMORFOZY GWIAZD

Mikołaj Roznerski diametralnie zmienił się przez lata!  Zobacz, jak wyglądał kiedyś

Gwiazdor miał nadwagę i anoreksję...

Rafał Kowalski 21 sierpnia 2019 06:54

Mikołaj Roznerski dziś jest jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Ale nie zawsze tak było. W dzieciństwie gwiazdor miał problem z nadwagą, a zaraz potem z anoreksją. Jego historia i metamorfoza sprawią, że prawdopodobnie będziecie w szoku…

Metamorfoza Mikołaja Roznerskiego

Rok temu w magazynie Twój Styl aktor opowiedział szczerze o trudnym czasie w swoim życiu. Kiedy gwiazdor był młodzieńcem, był grubszy od rówieśników. Sytuację pogorszył rozwód jego rodziców. Mikołaj Roznerski zamieszał na wsi z ojcem. Pracował tam na fermie drobiu. „Wstydziłem się domu: starego, poniemieckiego, zbudowanego w 1860 roku. Na podwórku stała nyska. Z jej powodu też czułem się gorszy. Kiedy tata zawoził mnie do szkoły, zawsze prosiłem, żeby zatrzymywał się ulicę dalej. W ogóle miałem kompleksy. Do tego wpadłem w kłopoty związane z zaburzeniem jedzenia”, zaczął swoją opowieść Mikołaj Roznerski. „Dziś nazywa się to anoreksja, ale wtedy nikt o tej chorobie nie słyszał. Babcia mówiła, że mam jadłowstręt”, dodał w Twoim Stylu.

Inny epizod, który dotknął Mikołaja Roznerskiego, dał mu mocno do myślenia. „Byłem tłuścioszkiem, nie podobałem się dziewczynom. Aż nagle zeszczuplałem i stało się coś nieoczekiwanego: zauważyłem, że jestem inaczej postrzegany. Koleżanki uśmiechały się zalotnie, koledzy przestali się nabijać. Uznałem, że to dobry kierunek: zacząłem liczyć kalorie. Byłem już przeraźliwie chudy, ważyłem 42 kilogramy. Aż zemdlałem i trafiłem do szpitala”, zdradził w magazynie aktor.

Po tym incydencie Mikołaj Roznerski postanowił się zdrowo odżywiać. Aktor robi to do dziś. Ponadto dzięki ćwiczeniom, gwiazdor jest w doskonałej formie. Może dlatego nie wstydzi się pokazywać na ekranie bez koszulki? Zobaczcie jego zdjęcia w naszej galerii. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Joanna Przetakiewicz, Anna Lewandowska i Jessica Mercedes Kirschner. Pięć niezwykłych kobiet w niezwykłej sesji VIVY!. Janusz L. Wiśniewski w mocnej rozmowie o współczesnych kobietach oraz Debora i Joszko Brodowie z 11-stką dzieci o sile rodziny.