METAMORFOZY GWIAZD

Mikołaj Roznerski diametralnie zmienił się przez lata!  Zobacz, jak wyglądał kiedyś

Gwiazdor jako dziecko miał kręcone włosy!

Rafał Kowalski 31 stycznia 2020 08:04

Mikołaj Roznerski dziś jest jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Ale nie zawsze tak było. W dzieciństwie gwiazdor miał problem z nadwagą, a zaraz potem z anoreksją. Ulubieniec widzów nie boi się jednak wracać w wywiadach do trudnej przeszłości. Wierzy, że swoją historią może dać wsparcie innym.

Metamorfoza Mikołaja Roznerskiego

Ponad rok temu w magazynie Twój Styl aktor opowiedział szczerze o trudnym czasie w swoim życiu. Kiedy gwiazdor był młodzieńcem, był grubszy od rówieśników. Sytuację pogorszył rozwód jego rodziców. Mikołaj Roznerski zamieszał na wsi z ojcem. Pracował tam na fermie drobiu. „Wstydziłem się domu: starego, poniemieckiego, zbudowanego w 1860 roku. Na podwórku stała nyska. Z jej powodu też czułem się gorszy. Kiedy tata zawoził mnie do szkoły, zawsze prosiłem, żeby zatrzymywał się ulicę dalej. W ogóle miałem kompleksy. Do tego wpadłem w kłopoty związane z zaburzeniem jedzenia”, zaczął swoją opowieść Mikołaj Roznerski. „Dziś nazywa się to anoreksja, ale wtedy nikt o tej chorobie nie słyszał. Babcia mówiła, że mam jadłowstręt”, dodał w Twoim Stylu.

Inny epizod, który dotknął Mikołaja Roznerskiego, dał mu mocno do myślenia. „Byłem tłuścioszkiem, nie podobałem się dziewczynom. Aż nagle zeszczuplałem i stało się coś nieoczekiwanego: zauważyłem, że jestem inaczej postrzegany. Koleżanki uśmiechały się zalotnie, koledzy przestali się nabijać. Uznałem, że to dobry kierunek: zacząłem liczyć kalorie. Byłem już przeraźliwie chudy, ważyłem 42 kilogramy. Aż zemdlałem i trafiłem do szpitala”, zdradził w  tym samym magazynie aktor.

Po tym incydencie Mikołaj Roznerski postanowił się zdrowo odżywiać. Aktor robi to do dziś. Ponadto dzięki ćwiczeniom, gwiazdor jest w doskonałej formie. Może dlatego nie wstydzi się pokazywać na ekranie bez koszulki? Zobaczcie jego zdjęcia w naszej galerii.

Naszą uwagę na starych fotografiach zwróciły kręcone włosy Mikołaja Roznerskiego! Do twarzy mu? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.