Gwiazdor jako dziecko miał kręcone włosy!

Rafał Kowalski 31 stycznia 2020 08:04

Mikołaj Roznerski dziś jest jednym z najprzystojniejszych polskich aktorów. Ale nie zawsze tak było. W dzieciństwie gwiazdor miał problem z nadwagą, a zaraz potem z anoreksją. Ulubieniec widzów nie boi się jednak wracać w wywiadach do trudnej przeszłości. Wierzy, że swoją historią może dać wsparcie innym.

Metamorfoza Mikołaja Roznerskiego

Ponad rok temu w magazynie Twój Styl aktor opowiedział szczerze o trudnym czasie w swoim życiu. Kiedy gwiazdor był młodzieńcem, był grubszy od rówieśników. Sytuację pogorszył rozwód jego rodziców. Mikołaj Roznerski zamieszał na wsi z ojcem. Pracował tam na fermie drobiu. „Wstydziłem się domu: starego, poniemieckiego, zbudowanego w 1860 roku. Na podwórku stała nyska. Z jej powodu też czułem się gorszy. Kiedy tata zawoził mnie do szkoły, zawsze prosiłem, żeby zatrzymywał się ulicę dalej. W ogóle miałem kompleksy. Do tego wpadłem w kłopoty związane z zaburzeniem jedzenia”, zaczął swoją opowieść Mikołaj Roznerski. „Dziś nazywa się to anoreksja, ale wtedy nikt o tej chorobie nie słyszał. Babcia mówiła, że mam jadłowstręt”, dodał w Twoim Stylu.

Inny epizod, który dotknął Mikołaja Roznerskiego, dał mu mocno do myślenia. „Byłem tłuścioszkiem, nie podobałem się dziewczynom. Aż nagle zeszczuplałem i stało się coś nieoczekiwanego: zauważyłem, że jestem inaczej postrzegany. Koleżanki uśmiechały się zalotnie, koledzy przestali się nabijać. Uznałem, że to dobry kierunek: zacząłem liczyć kalorie. Byłem już przeraźliwie chudy, ważyłem 42 kilogramy. Aż zemdlałem i trafiłem do szpitala”, zdradził w  tym samym magazynie aktor.

Po tym incydencie Mikołaj Roznerski postanowił się zdrowo odżywiać. Aktor robi to do dziś. Ponadto dzięki ćwiczeniom, gwiazdor jest w doskonałej formie. Może dlatego nie wstydzi się pokazywać na ekranie bez koszulki? Zobaczcie jego zdjęcia w naszej galerii.

Naszą uwagę na starych fotografiach zwróciły kręcone włosy Mikołaja Roznerskiego! Do twarzy mu? 

1/7
Mikołaj Roznerski 1999
Copyright @Instagram Mikołaja Roznerskiego
1/7

Mikołaj Roznerski wraz z siostrą - 1999 rok

2/7
Mikołaj Roznerski
Copyright @Instagram
2/7

Mikołaj Roznerski pokazał porównanie dwóch swoich zdjęć

3/7
MIkołaj Roznerski w dzieciństwie
Copyright @Instagram
3/7

Aktor miał kiedyś nadwagę. Tu pierwszy z lewej

4/7
Mikołaj Roznerski
Copyright @materiały prasowe
4/7

Bez koszulki Mikołaj Roznerski robi wrażenie

5/7
Mikołaj Roznerski 2010
Copyright @TRICOLORS/East News
5/7

Mikołaj Roznerski w 2010 roku

6/7
Mikołaj Roznerski nago
Copyright @screen YouTube
6/7

Mikołaj Roznerski nago. Aktor nie boi się odważnych scen

7/7
Mikołaj Roznerski
Copyright @Wojciech OLSZANKA/East News
7/7

Czy Mikołaj Roznerski jest najprzystojniejszym polskim aktorem?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?