Ani Mru Mru, Michał Wójcik
Fot. FORUM
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Wójcik z Ani Mru Mru nagrał dramatyczny apel. Jego partnerka ma raka

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie...

Rafał Kowalski 3 lipca 2020 08:29
Ani Mru Mru, Michał Wójcik
Fot. FORUM

Od 2001 roku wraz z kabaretem Ani Mru Mru daje rozrywkę polskiej publiczności, a teraz sam potrzebuje wsparcia. Michał Wójcik za pomocą jednego z portali crowdfundingowych zbiera środki na leczenie swojej partnerki. Ukochana kabareciarza o imieniu Joni cierpi na nowotwór.

Michał Wójcik – zbiórka na leczenie raka partnerki

Kilka dni temu na profilu kabaretu Ani Mru Mru pojawił się wpis, z którego dowiedzieliśmy się o ciężkiej sytuacji, w jakiej są Michał Wójcik i jego partnerka. „Kochani ! Pomagamy!!!! Tym razem Michałowi.... Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gó*no!!! Jesteście z nami ??? Każda złotówka może czynić cuda”, napisali Waldemar Wilkołek i Marcin Wójcik, czyli pozostali członkowie Ani Mru Mru.

W linku, który panowie dołączyli do swojego wpisu, kilka słów na specjalnym nagraniu powiedział też sam Michał Wójcik. „Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała - ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc”, słyszymy w nagraniu.

Na pobyt w szpitalu potrzeba 150 tysięcy złotych. Do pełnej kwoty brakuje już dosłownie niewiele… Pomagajmy!

Przypomnijmy, że Michał Wójcik do 49-letni artysta kabaretowy pochodzący z Lublina. Widzowie znają jego poczucie humoru nie tylko z Ani Mru Mru, ale też Teatru Scena Ruchu czy serialu Spadkobiercy. Prywatnie, kabareciarz jest po rozwodzie z żoną Agnieszką. Ma czwórkę dzieci. 

Kochani ! Pomagamy !!!! Tym razem Michałowi.... Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gówno !!! Jesteście z nami ??? Każda złotówka może czynić cuda 👊❤️👊

Opublikowany przez Aniego Mru-Mru Wtorek, 30 czerwca 2020

Ani Mru Mru, Michał Wójcik, Marcin Wójcik
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.