Ani Mru Mru, Michał Wójcik
Fot. FORUM
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Wójcik z Ani Mru Mru nagrał dramatyczny apel. Jego partnerka ma raka

Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie...

Rafał Kowalski 3 lipca 2020 08:29
Ani Mru Mru, Michał Wójcik
Fot. FORUM

Od 2001 roku wraz z kabaretem Ani Mru Mru daje rozrywkę polskiej publiczności, a teraz sam potrzebuje wsparcia. Michał Wójcik za pomocą jednego z portali crowdfundingowych zbiera środki na leczenie swojej partnerki. Ukochana kabareciarza o imieniu Joni cierpi na nowotwór.

Michał Wójcik – zbiórka na leczenie raka partnerki

Kilka dni temu na profilu kabaretu Ani Mru Mru pojawił się wpis, z którego dowiedzieliśmy się o ciężkiej sytuacji, w jakiej są Michał Wójcik i jego partnerka. „Kochani ! Pomagamy!!!! Tym razem Michałowi.... Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gó*no!!! Jesteście z nami ??? Każda złotówka może czynić cuda”, napisali Waldemar Wilkołek i Marcin Wójcik, czyli pozostali członkowie Ani Mru Mru.

W linku, który panowie dołączyli do swojego wpisu, kilka słów na specjalnym nagraniu powiedział też sam Michał Wójcik. „Całe życie pomagałem, dziś wyciągam rękę i proszę o pomoc was. Moja Jani zachorowała - ma raka. Ale rak to nie wyrok i chcemy podjąć z nim walkę. Dziś proszę was o pomoc, o fundusze na pobyt dla niej w klinice. Liczy się każda chwila i każdy grosz. Bardzo was proszę o pomoc”, słyszymy w nagraniu.

Na pobyt w szpitalu potrzeba 150 tysięcy złotych. Do pełnej kwoty brakuje już dosłownie niewiele… Pomagajmy!

Przypomnijmy, że Michał Wójcik do 49-letni artysta kabaretowy pochodzący z Lublina. Widzowie znają jego poczucie humoru nie tylko z Ani Mru Mru, ale też Teatru Scena Ruchu czy serialu Spadkobiercy. Prywatnie, kabareciarz jest po rozwodzie z żoną Agnieszką. Ma czwórkę dzieci. 

Kochani ! Pomagamy !!!! Tym razem Michałowi.... Jani ciężko choruje, ale wierzymy, że wspólnymi siłami pokonamy to gówno !!! Jesteście z nami ??? Każda złotówka może czynić cuda 👊❤️👊

Opublikowany przez Aniego Mru-Mru Wtorek, 30 czerwca 2020

Ani Mru Mru, Michał Wójcik, Marcin Wójcik
Fot. Karol Makurat/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.