Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski pojawił się na sylwestrowej scenie z dwiema byłymi żonami! 

Po występie nagrał dla fanów wyjątkowe wideo!

Olga Figaszewska 1 stycznia 2021 10:51
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski najpierw zachwycił wszystkich swoim występem na Sylwestrze w Polsacie. Lider Ich Troje wystąpił na jednej scenie wraz z dwiema byłymi żonami. Wspólnie z Anną Świątczak wykonał największe przeboje zespołu. Następnie wokalista zapowiedział wystąpienie Marty Wiśniewskiej z hitem Ev'ry night. Nie brakowało emocji! Michał Wiśniewski po udziale w Sylwestrowej Mocy Przebojów złożył fanom specjalne życzenia z domowego zacisza i podzielił się wspólnym nagraniem z żoną, Polą i maleństwem!

Michał Wiśniewski złożył życzenia fanom

Od razu po występie na sylwestrowej scenie, Michał Wiśniewski wrócił do domu, gdzie czekali na niego najbliżsi. Razem z nimi świętował pożegnanie starego roku. Na Instagramie lider Ich Troje zrobił noworocznego live’a, na którym nie zabrakło także jego rodziny: żony, Poli, syna Xaviera czy mamy.

Michał Wiśniewski zwrócił się do fanów ze specjalnymi życzeniami!

„Witajcie kochani. Ściskam was bardzo gorąco. Mamy godzinę 0:33 chyba, 0:34. Ja już w domu śpieszyłem się do maluszka i do mojej kochanej. Bardzo wam dziękuje za wsparcie. Może nie wszystko się udało, ale było przesympatycznie w Polsacie. Bardzo chciałbym wam wszystkim złożyć życzenia szczęśliwego Nowego Roku. To był dla nas wszystkich trudny rok szczególnie dla mojej mamy", powiedział wokalista.

,,Życzę wam wszystkiego naj. Wybaczcie to co było złe i życzmy sobie, by zrealizować wszystkie plany, które planowaliśmy w tym. Nie wszystkie się uda zapewne, dlatego że życie pisze nowe scenariusze, ale walczcie o siebie, szczepcie się, zróbcie wszystko, żeby zostać zdrowymi i bądźcie z nami”, dodał Michał Wiśniewski.

„Trzymajcie kciuki za drugiego w sukcesji”, zakończył Michał Wiśniewski tuląc się do żony.

Dla Michała Wiśniewskiego rok 2021 będzie niezwykle ważny. Lada chwila powita na świecie swoją piątą pociechę. Wraz z żoną, Polą nie mogą doczekać się już narodzin synka, Falco Amadeusa. O przygotowaniach do wyjątkowego momentu mówił ostatnio w rozmowie z Faktem.

„Te święta były wyjątkowe, bo pierwszy raz jesteśmy tuż przed porodem maluszka, więc można powiedzieć, że to były jego pierwsze święta. Napięcie rośnie, ja mam już 48 lat, dla mnie to taki nowy początek i wyzwanie. Jedni oczekują upragnionych wakacji, a nasza cała ósemka, bo przecież ja mam czwórkę dzieci i Pola też, wyczekujemy, jak się śmieję, dziewiątego do podziału”, zdradził niedawno.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Michał Wiśniewski i Anna Świątczak na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2020

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.