Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Szpak wsparł przyjaciela po niewyobrażalnej stracie. Wzruszający gest artysty

„Zrobił dla mnie coś tak pięknego w tak trudnym momencie”

Rafał Kowalski 16 stycznia 2022 11:59
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak wielokrotnie udowodnił, że jest nie tylko wspaniałym artystą, ale i pięknym człowiekiem. Pełnię dobra daje na co dzień fanom, potrzebującym, rodzinie i przyjaciołom. O tym ostatnim po raz kolejny przekonaliśmy się wczoraj, gdy bliski znajomy piosenkarza opublikował w sieci pełny różnych emocji post.

Michał Szpak podarował przyjacielowi pieska

Wielu z nas wie, jak boli strata ukochanego pupila. Szczególnie, gdy ten towarzyszył nam w codzienności przez wiele lat. Niedawno psa o imieniu Iworek musiał pożegnać Norbert Dąbek – biznesman, a prywatnie przyjaciel Michała Szpaka.

Na szczęście na ratunek aż do Szczecina przyjechał ulubieniec publiczności. „Kiedyś słyszałem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Innym razem, że wtedy, kiedy odnosi się sukces. A może prawdziwy przyjaciel, to ten, który towarzyszy nam w różnych momentach? Po stracie Iworka trudno się jest pozbierać, tym bardziej, że umarł mi na rękach i daję słowo, spodziewałbym się wielu rzeczy, ale nie tego, co zrobił dla mnie Michał”, zaczął opowiadać na Instagramie pan Norbert.

Co dokładnie zrobił dla znajomego Michał Szpak? Podarował mu nowego pieska. „Wsiadł w samochód i przyjechał do mnie z prezentem… Od wczoraj mam nową miłość. Poznajcie Hugo.
Łzy tęsknoty za Iworem przeplatają się ze łzami wzruszenia, że Michał zrobił dla mnie coś tak pięknego w tak trudnym momencie”, czytamy w poście Norberta, który na koniec jeszcze raz podziękował Michałowi Szpakowi.

ZOBACZ TEŻ: Michał Szpak niczym Violetta Villas na Sylwestrze w Polsacie. Artysta oddał hołd legendarnej diwie

Fani zachwyceni postawą Michała Szpaka

Miły gest, na który zdobył się wokalista, został przyjęty przez jego fanów bardzo pozytywnie. „Michał jest bardzo inteligentny czyta w myślach i ma wyczucie sytuacji bardzo go lubię”; „Michał to złoty chłopak! Skarb narodowy!”; „Fajnie, gdy w pobliżu jest ktoś, kto dokładnie wie, jak pomóc w takiej żałobie. Hugo jest cudowny”, to tylko niektóre z komentarzy, które znaleźliśmy w sieci.

Też podziwiacie Michała Szpaka? Panu Norbertowi i pieskowi Hugo życzymy wielu wspólnych lat w przyjaźni. 

Zobacz także: Michał Szpak ujawnia szokujące kulisy pracy w telewizji: „Kazano mi pokazywać podeszwy butów”

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?