O TYM SIĘ MÓWI

Michał Szpak trafił do szpitala! Jaki jest stan zdrowia artysty?

Fani muzyka są zaniepokojeni!

Damian Duda 9 kwietnia 2018 11:45

Michał Szpak ma poważne problemy ze zdrowiem. W nocy z soboty na niedzielę artysta trafił do szpitala, gdzie został przetransportowany tuż po koncercie w Dąbrowie Górniczej. Fani muzyka są zaniepokojeni doniesieniami, które docierają do nich z mediów w całej Polsce. I wszyscy zgodnie pytają: jaki jest stan zdrowia Michała Szpaka?

Michał Szpak trafił do szpitala

Jak donoszą media, artysta już przed wejściem na scenę nie czuł się najlepiej. Na instagramowym profilu muzyka można było zauważyć, że korzysta z inhalatora. Mimo problemów nie zawiódł swoich fanów i — razem z siostrą Marlena — dał koncert. Niestety, jak relacjonuje znajomi z otoczenia muzyka, nie obyło się bez interwencji lekarza. Szpak został przyjęty u specjalisty w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu. I jeszcze tej samej nocy muzyk opuścił Centrum Urazowe.

Trasa koncertowa Szpaka zostanie odwołana?

To kolejny raz, kiedy muzyk ma problemy ze zdrowiem. W 2016 roku Michał musiał odwołać dwa koncerty i, jak wówczas ustalił Fakt, niedyspozycja była spowodowana zapaleniem krtani, z czym często zmagają się wokaliści.

Tym razem uspokajamy wszystkich fanów muzyka. Dzień później, 8 kwietnia, muzyk dał świetny koncert w Krakowie. Wszystko wskazuje na to, że sytuacja sprzed dwóch lat nie powtórzy się. Kalendarz Michała, który po brzegi wypełniony jest koncertami, najprawdopodobniej nie ulegnie zmianom.

Życzymy Michałowi dużo zdrowia! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.