Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z życia gwiazd

Michał Szpak pożegnał kolejną bliską osobę. Zmarł dziadek artysty

O przykrej sytuacji poinformował na swoim Instagramie

Marta Nawacka 12 grudnia 2021 16:01
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Jest jedną z najbardziej barwnych postaci na polskiej scenie muzycznej i bez wątpienia nie sposób przejść obok niego obojętnie. Michał Szpak poinformował w swoich mediach społecznościowych, że właśnie pożegnał kolejnego członka rodziny. Artysta udostępnił na InstaStories wzruszające zdjęcie z dziadkiem.

Michał Szpak – kariera

Jego fenomenalny głos zapewnił mu wiele muzycznych sukcesów. Publiczności dał się poznać po udziale w programie X Factor, zdobywał nagrody, a także reprezentował nasz kraj na Eurowizji. Z utworem „Color of your life” uplasował się na ósmej pozycji w tabeli. Czekając na jego występ fani mogą być pewni, że czeka ich wyjątkowe show. Michał Szpak potrafi zaskakiwać, a każde jego wyjście na scenę to prawdziwe show.

Do niedawna wokalista był również jurorem w programie The Voice of Poland. Nagle jednak stacja TVP zakończyła z nim współpracę. Okazuje się, że na planie Michał Szpak nie był zbyt dobrze traktowany... „I się ucieszyłem, bo miałem już dość. Z empatią podchodziłem do uczestników, ale jeśli ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam tęczowe paznokcie, albo każe mi pokazywać podeszwy butów, to o czym rozmawiamy? Połowa rozrywkowego świata to osoby homoseksualne, które pracują również w TVP, a które – kiedy dawałem społeczności LGBT wsparcie – przychodziły i mówiły, że tak nie wolno”, mówił w wywiadzie dla Gazety Wyborczej.

Czytaj też: Jest sobą na przekór światu. Michał Szpak od dziecka mierzy się z olbrzymim hejtem

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak w sesji dla magazynu VIVA!, czerwiec, 2017 rok

Michał Szpak stracił kolejną bliską osobę

W 2015 roku wokalistę spotkała osobista tragedia: zmarła jego mama. Mimo natłoku pracy, jakim się obarczył, ból po stracie wciąż mu towarzyszył. „Kiedy wracałem do domu, przeżywałem ten stan smutku sam, przerabiając w głowie wiele lekcji, które były dla mnie niezwykle ważne”, mówił wówczas Onetowi. Tym razem Michał Szpak przekazał na swoim Instagramie kolejną smutną wiadomość. Artysta podzielił się z fanami stratą dziadka, publikując wspólną, czarno-białą fotografię z mężczyzną. Fani natychmiast złożyli muzykowi kondolencje. My również się do nich przyłączamy.  

Zobacz także: Michał Szpak ujawnia szokujące kulisy pracy w telewizji: „Kazano mi pokazywać podeszwy butów”

Michał Szpak z dziadkiem, InstaStory
Fot. Michał Szpak Instagram/@michal_szpakofficial

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak w sesji dla magazynu VIVA!, czerwiec, 2017 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.