Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Wzruszające święta Michała Szpaka. Opublikował zdjęcie z babcią i wspomnienie o mamie...

Te fotografie podbiły serca fanów artysty

Redakcja VIVA! 28 grudnia 2020 09:54
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak utrzymuje stały kontakt z fanami na portalach społecznościowych, ale zazwyczaj opowiada o kulisach swojej pracy lub przemyśleniach o tym, co dzieje w kraju, a zdecydowanie rzadziej porusza temat życia prywatnego. Nie jest jednak tajemnicą, że wokalista jest mocno związany ze swoją rodziną, a wsparcie najbliższych jest dla niego bezcenne. Świąteczna atmosfera skłoniła artystę do opublikowania wyjątkowych zdjęć, a także do podzielenia się z obserwatorami wspomnieniem o mamie.

Michał Szpak na zdjęciach z mamą i babcią. Instagram

Na Instagramie Michała Szpaka najpierw pojawiło się zdjęcie z jego babcią, z którą spędzał święta Bożego Narodzenia. Komentujący nie szczędzą uśmiechniętemu artyście komplementów, podkreślając, że fotografie urzekają swoim ciepłem, a sam Michał jest bardzo podobny do babci. Zobaczcie sami!

Juror programu The Voice of Poland nie jest jedynakiem – ma dwie siostry, Marlenę i Ewę, oraz brata Damiana. W 2015 roku rodzeństwo straciło ukochaną mamę Grażynę. Artysta nie ukrywa, że była bardzo ważną osobą w jego życiu. „Pozostała dla mnie wielką inspiracją”, mówił w rozmowie z portalem viva.pl. „Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. Nic tego nie zmieni”, dodał stanowczo.

Atmosfera świąt skłoniła wokalistę do podzielenia się z obserwatorami nie tylko fotografią z babcią, ale i wzruszającym wspomnieniem o mamie.

To zdjęcie z rodzinnego archiwum jest przepiękne, zgadzacie się? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.