Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Wzruszające święta Michała Szpaka. Opublikował zdjęcie z babcią i wspomnienie o mamie...

Te fotografie podbiły serca fanów artysty

Redakcja VIVA! 28 grudnia 2020 09:54
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, 13/2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak utrzymuje stały kontakt z fanami na portalach społecznościowych, ale zazwyczaj opowiada o kulisach swojej pracy lub przemyśleniach o tym, co dzieje w kraju, a zdecydowanie rzadziej porusza temat życia prywatnego. Nie jest jednak tajemnicą, że wokalista jest mocno związany ze swoją rodziną, a wsparcie najbliższych jest dla niego bezcenne. Świąteczna atmosfera skłoniła artystę do opublikowania wyjątkowych zdjęć, a także do podzielenia się z obserwatorami wspomnieniem o mamie.

Michał Szpak na zdjęciach z mamą i babcią. Instagram

Na Instagramie Michała Szpaka najpierw pojawiło się zdjęcie z jego babcią, z którą spędzał święta Bożego Narodzenia. Komentujący nie szczędzą uśmiechniętemu artyście komplementów, podkreślając, że fotografie urzekają swoim ciepłem, a sam Michał jest bardzo podobny do babci. Zobaczcie sami!

Juror programu The Voice of Poland nie jest jedynakiem – ma dwie siostry, Marlenę i Ewę, oraz brata Damiana. W 2015 roku rodzeństwo straciło ukochaną mamę Grażynę. Artysta nie ukrywa, że była bardzo ważną osobą w jego życiu. „Pozostała dla mnie wielką inspiracją”, mówił w rozmowie z portalem viva.pl. „Była, jest i będzie najważniejszą kobietą w moim życiu. Nic tego nie zmieni”, dodał stanowczo.

Atmosfera świąt skłoniła wokalistę do podzielenia się z obserwatorami nie tylko fotografią z babcią, ale i wzruszającym wspomnieniem o mamie.

To zdjęcie z rodzinnego archiwum jest przepiękne, zgadzacie się? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.