Michał Szpak, VIVA! 14/2023
Fot. Zuza Krajewska
o tym się mówi

Michał Szpak w domowym zaciszu z tajemniczym mężczyzną. Przekazali pilne wieści

Szczery uśmiech, czuły uścisk dłoni... Fani nie kryją ekscytacji

Marcjanna Maryszewska 1 lutego 2024 20:40
Michał Szpak, VIVA! 14/2023
Fot. Zuza Krajewska

Nieustannie szokuje charakterystycznym wizerunkiem oraz zachwyca głosem i osobowością. Michał Szpak chętnie bryluje w show-biznesowym świecie, lecz życie prywatne skrupulatnie ukrywa przed szerszą publiką. Ujawnia jedynie tyle, ile sam uważa za słuszne. Teraz wielkie poruszenie wywołało zdjęcie, na którym trzyma się za rękę z innym mężczyzną. Panowie ogłosili fanom wieści, których nikt się nie spodziewał.

Michał Szpak jest osobą panseksualną. Tak mówił o swoim życiu miłosnym

Michał Szpak jest jedną z najpopularniejszych osobistości w celebryckim otoczeniu. Regularnie daje występy na festiwalach, pojawia się w programach telewizyjnych oraz udziela wywiadów. Nieczęsto zdradza szczegóły dotyczące swojego życia prywatnego, lecz w rozmowie dla VIVY! muzykowi zebrało się na zwierzenia. Twierdził wówczas, że jest szczęśliwym singlem i spełnia się artystycznie. "Być może dotąd nie spotkałem nikogo na swojej drodze, bo jestem osobą publiczną. Jestem freakiem. Na nowej płycie powołałem do życia swoje alter ego, Jowiszję. Śpiewam jako Jowiszja, kiedy chcę wyrazić coś, czego jako Michał nie mogę lub nie potrafię" — wyznał wówczas.

Z kolei rok wcześniej dokonał głośnego coming outu. Michał Szpak w wywiadzie z Twoim Stylem powiedział, że jest osobą panseksualną — to oznacza, że odczuwa pociąg emocjonalny: "Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny". 

CZYTAJ TAKŻE: Joanna Koroniewska opowiedziała, jak radzi sobie z hejtem: „Nie mam potrzeby, żeby mnie wszyscy kochali”

Dodał wówczas, że nie identyfikuje się jednoznacznie z żadną z płci metrykalnych. "Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą" — wyznał. W rozmowie z Żurnalistą sprzed kilku miesięcy mówił z kolei, że nie wyklucza korekty płci w przyszłości.

Michał Szpak, VIVA! 14/2023

Michał Szpak, VIVA! 14/2023
Fot. Zuza Krajewska

Michał Szpak na zdjęciu z chłopakiem. Przekazali wielkie wieści

W perspektywie tak odważnych zwierzeń artysty z ciekawością wyczekują jego kolejnych ruchów. Niespodziewanie sieć obiegło zdjęcie, na którym Michał Szpak leży obok drugiego mężczyzny, którego trzyma za rękę. Gdyby nie dosadny opis, bez trudu można by pomyśleć, że obu panów łączy coś więcej, niż tylko znajomość oraz... współpraca.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Roksana Węgiel i Kevin Mglej znów zachwycili! Nie powstrzymują się nawet wśród kamer

Tajemniczy mężczyzna to bowiem raper Adi Nowak, który na scenie muzycznej zadebiutował w 2016 r. W 2017 r. wydał album "Vafle ryżowe". Teraz ogłosił na Instagramie, że wydają razem piosenkę "Ballady i romanse"! "Numer jest przew***bany i czekam na tę premierę, jak na mało co. Wyobrażenie o wielu lubianych przeze mnie artystach przy jakkolwiek bliższym kontakcie często traci na mocy. To o Michale Szpaku zyskuje" — czytamy. 

Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?  

Fot. Zrzut ekranu Plotek.pl

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.