Ślub Michaela Phelpsa
Fot. Getty Images, Instagram Michael Phelps
ZE ŚWIATA GWIAZD

Słynny pływak Michael Phelps opublikował film ze swojego ślubu! Jak wyglądali? Zobacz wideo!

Weronika Bruździak-Gębura 21 grudnia 2016 15:15
Ślub Michaela Phelpsa
Fot. Getty Images, Instagram Michael Phelps

Słynny pływak Michael Phelps opublikował film ze swojego ślubu! Razem z żoną wyglądali przepięknie...

 

Najbardziej utytułowany olimpijczyk w historii, Michael Phelps, pokazał wideo ze ślubu. Amerykański pływak, który ma na koncie 23 złote medale, 3 srebrne i 2 brązowe, w tym roku przeszedł na emeryturę. Chwilę później - w czerwcu - poślubił swoją wieloletnia partnerkę, Nicole Johnson.

 

Ślub Michaela Phelpsa
Fot. Instagram Nicole Phelps

Na zdjęciu: Michael Phelps z żoną

 

Nicole o swoim mężu mówi „mój najlepszy przyjaciel”. Olimpijczyk i była Miss Kalifornii poznali się w 2007 roku. Po pięciu latach rozstali się, ale nie na długo – wrócili do siebie i zaręczyli się w lutym 2015 roku. 13 czerwca tego roku pobrali się w sekrecie. Chwilę wcześniej, 5 maja, na swiat przyszedł ich syn, Boomer Robert.

 

Wideo ze ślubu Michaela Phelpsa

O tym, że powiedzieli sobie sakramentalne „tak”, media dowiedziały się dopiero cztery miesiące później. Teraz olimpijczyk i jego żona zdecydowali się opublikować wideo z drugiej ceremonii, która miała miejsce w październiku w Cabo.

 

 

 

What an amazing video and a little teaser from our wedding!!! Thanks @taylorchien .... just speechless... thanks dude!

Film zamieszczony przez użytkownika Michael Phelps (@m_phelps00)

 

 

Szczegóły ceremonii

Kilka dni temu w magazynie „Brides” opowiedzieli o ceremonii. „Była nas piątka. Ślub odbył się w naszym ogródku” - powiedział Michael Phelps. „W zasadzie pobraliśmy się w dresie i piżamie”, wtórowała mu żona. Małżonkowie mówili o ceremonii czerwcowej – pobrali się, aby Nicole z łatwością mogła pojechać z synem na mistrzostwa w Rio.

Nicole Phelps zdradziła też, dlaczego zdecydowała się zmienić nazwisko: „Ciągle słyszałam historie na temat różnych nazwisk dzieci i matek i utrudnień podczas podróżowania, dlatego stwierdziliśmy, że najlepiej będzie, gdy zmienię nazwisko”.

 

Polecamy też: „Nigdy nie miałam aborcji, ale chciałabym ją mieć”. Te słowa Leny Dunham wywołały burzę. Jak tłumaczy się aktorka?​

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.