Melania Trump i Donald Trump
Fot. Eastnews
ZE ŚWIATA POLITYKI

„Jest bardzo nieszczęśliwa”. Niepokojące wieści o stanie emocjonalnym Melanii Trump

Marcin Marczak 20 lutego 2017 14:39
Melania Trump i Donald Trump
Fot. Eastnews

„Nie dajcie się zwieść przyklejonemu uśmiechowi. Melania Trump jest w obecnej sytuacji bardzo nieszczęśliwa. To życie nie było jej marzeniem” - pisze magazyn US Weekely na swojej stronie internetowej.

 

Nie milkną komentarze po pierwszym publicznym przemówienie Melanii Trump jako Pierwszej Damy, która w sobotę otworzyła spotkanie swojego męża z wyborcami na Florydzie. Najpierw zaskoczyła wszystkich prosząc o wspólne odmówienie modlitwy „Ojcze nasz”. Potem zapewniła, że pełnienie funkcji Pierwszej Damy jest dla nim wielkim zaszczytem i ogromną przyjemnością.

 

Polecamy też: Mocarstwowe gusta. Jak wyglądał Biały Dom w czasach poprzedników Donalda Trumpa?

 

Sęk w tym, że zdaniem komentatorów wcale tak nie jest. Przeciwnie Melania jako Pierwsza Dama wydaje się wysoce nieszczęśliwa. A magazyn US Weekly pisze wręcz, o złym stanie mentalnym Melanii. Autor artykułu swoją tezę opiera na dwóch źródłach. Jednym z jego rozmówców jest Phillip Bloch, stylista i przyjaciel rodziny Trumpów, drugi informator pozostaje anonimowy. Jednak obaj są w swoich obserwacjach zaskakująco zgodni.

 

Dlaczego Melania Trump nie jest szczęśliwa? 

 

Melania Trump jest nieszczęśliwa z powodu presji i życia na świeczniku, które przyszło jej wieść wraz z wyborem jej męża na prezydenta USA. I zdaniem Blocha nie ukrywa tego faktu przed bliskimi. „Kiedy 20 lat temu przeprowadzała się do USA chciała kontynuować karierę w branży modowej. Życie w Białym Domu nie było jej marzeniem, tylko jego” - czytamy w US Weekly.

 

Jednak od inauguracji Melania głównie spędza czas w wartym 100 milionów dolarów, liczącym 2800 metrów kwadratowych apartamencie, wykończonym 24-karatowym złotem i marmurem apartamencie na szczycie nowojorskiej Trump Tower. Co więcej, jak zauważa informator US Weekly, choć Melania pozostała w Nowym Jorku by zajmować się chodzącym tu do szkoły synem Barronem, to wycofuje się nawet z tych obowiązków. „Przestała już nawet towarzyszyć mu w drodze z i do szkoły. Choć wcześniej trasę pokonywali oboje w prowadzonym przez szofera opancerzonym SUV-ie” - zauważa Us Weekly.

 

Zdaniem gazety powodem zamknięcia się przez Melanię w wieży są antytrumpowe protesty, które codziennie odbywają się przed Trump Tower. Gazeta zauważa, że Pierwsza Dama mieszkanie opuściła dotąd zaledwie kilka razy. M.in. po to by w należącym do Donalda Trumpa kompleksie Mar-a-Lago ugościć w premiera Japonii Shinzo Abe i jego żonę Akie. - Ładnie uśmiecha się na zrobionych przy tej okazji fotografiach, ale w rzeczywistości nienawidzi tego typu obowiązków” - mówi źródło zbliżone do rodziny Trumpów.

 

Co na to sama zainteresowana. Do mediów przeciekła jedynie bardzo zdawkowa informacja, rzekomo inspirowana przez Melanię. Wynika z niej, że pierwsza dama ”jest bardzo szczęśliwa i wspiera męża”. Faktycznie, wypowiedź epatuje szczęściem.   

 

Polecamy też: „To naznaczanie piętnem dziwki”. Dosadne słowa Emily Ratajkowski w obronie Melanii Trump

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.