Meghan o Kate u Oprah
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan opowie w wywiadzie z Oprah o relacji z księżną Kate. Łączy je przyjaźń czy nienawiść?

Jak tak naprawdę wyglądały stosunki księżnych?

Gabriela Czernecka 7 marca 2021 16:49
Meghan o Kate u Oprah
Fot. Getty Images

Co rusz na jaw wychodzą nowe szczegóły wywiadu Meghan i Harry’ego z Oprah Winfrey. Z zapowiedzi wiadomo już, że małżeństwo nie będzie przebierać w słowach i zamierza otwarcie opowiedzieć o tym, jak wyglądało ich życie w rodzinie królewskiej. Sama Oprah również przyznaje, ze w wywiadzie nie będzie tematów tabu. Właśnie wyjawiono, że Meghan Markle wyjaśni, jak wyglądała jej relacja z księżną Kate.

Meghan Markle o księżnej Kate

Od kilku dni cały świat żyje wywiadem Meghan i Harry’ego z Oprah Winfrey dla stacji CBS. Małżonkowie po raz pierwszy we wspólnym wywiadzie zdecydowali się opowiedzieć o tym, jak wyglądało ich życie w rodzinie królewskiej. W krótkim zwiastunie wywiadu mieliśmy okazję usłyszeć, jak Meghan przyznaje, że nie miała wsparcia w członkach rodziny królewskiej, nie mogła samodzielnie podejmować decyzji i była pod stałą kontrolą. Dlatego między innymi nie mogła udzielić wywiadu Oprah jeszcze przed ślubem z Harrym w 2018 roku.

Odkąd Meghan zaręczyła się z księciem media bacznie śledziły każdy jej krok, nieustannie rozpisując się na temat jej wpadek. Brytyjska prasa informowała, że Meghan nie radzi sobie z rolą księżnej, nagminnie łamie protokół, a co więcej, nie ma nawet dobrych relacji z ulubienicą Brytyjczyków, księżną Kate.

księżna Meghan, księżna Kate
Fot. Getty Images

W czasie dwugodzinnego wywiadu Meghan i Harry’ego z Oprah para opowiedziała im.in. o tym, jak radzili sobie pełniąc swoje role. „Nie wiem, jak mogli się spodziewać, że po tym wszystkim będziemy milczeć, skoro Pałac odegrał aktywną rolę w utrwalaniu kłamstw na nasz temat. A jeśli wiąże się to z ryzykiem dużej straty... i tak już dużo straciliśmy”, mówi na udostępnionym fragmencie nagrania Meghan. 

Para zahaczy także o wątek dotyczący ich kontaktów z Williamem i Kate. Fanów szczególnie interesuje, co żona księcia Harry'ego ma do powiedzenia na temat księżnej Kate. W końcu odkąd Meghan pojawiła się w rodzinie królewskiej media donosiły o fatalnych relacjach między księżnymi, które miały rywalizować ze sobą o uwagę królowej, pracowników, a nawet prasy. 

Meghan i Kate relacja
Fot. Getty Images

Co Meghan powiedziała o Kate w czasie wywiadu z Oprah?

Magazyn The Sun podawał jakiś czas temu: „Jeśli Meghan zdecydowała się szczere porozmawiać o swoim czasie spędzonym z Kate, wówczas szkody, jakie wyrządzi monarchii, będą ogromne. Ma moc ujawnienia tego, jak źle działo się między nią, Harrym, Williamem i Kate”.

Dziś źródło magazynu The Page przeczy jednak tym doniesieniom. Według informatora magazynu, księżna Meghan wypowiadała się na temat Kate w samych superlatywach: „Wyrażali się o Kate i Williamie w samych miłych słowach”, czytamy. Czy faktycznie księżne wbrew doniesieniom mediów jednak połączyła przyjaźń? Dowiemy się już za kilka godzin...  

Meghan i Kate się nie lubią
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?