Księżna Meghan i książę Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 25.09.2021, Nowy Jork
Fot. Kristin Callahan/Everett Collection/East News
Królewskie życie

Meghan Markle chce wybudować pałac? Zaskakujące doniesienia amerykańskich mediów

„Harry nie krył zdumienia”

Marta Nawacka 19 stycznia 2022 14:55
Księżna Meghan i książę Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 25.09.2021, Nowy Jork
Fot. Kristin Callahan/Everett Collection/East News

Zagraniczne media wciąż rozpisują się na temat księcia Harry’ego i jego żony. Niedawno głośno zrobiło się o tym, że książę Sussex chciał ochrony dla siebie i swojej rodziny na czas pobytu w Wielkiej Brytanii, teraz zaś sensację wzbudziła księżna Meghan. Według informatorów żona młodszego z wnuków królowej Elżbiety II ma zamiar… wybudować pałac. Co na to książę?

Książę Harry chciał ochrony dla siebie i rodziny

Ostatnio o młodszym z synów księżnej Diany i księcia Karola znów było głośno w mediach. Okazało się, że książę Harry chciał ochrony dla siebie i swojej rodziny podczas odwiedzin pozostałych bliskich w Wielkiej Brytanii, jednak nie mógł na nią liczyć. „Książę i księżna Sussex osobiście finansują prywatny zespół ochrony dla swojej, jednak nie jest ona w stanie odtworzyć niezbędnej ochrony policyjnej potrzebnej podczas pobytu w Wielkiej Brytanii. W przypadku jej braku, książę Harry i jego rodzina nie są w stanie wrócić do domu", mogliśmy przeczytać w oświadczeniu rzecznika księcia Sussex.

Czytaj też: Czy dzieci księżnej Meghan i księcia Harry'ego mają szansę zasiąść na tronie?

Księżna Meghan i książę Harry na rozdaniu nagród Intrepid Valor, 10.11.2021
Fot. Gabriele Holtermann/Sipa USA/East News

Księżna Meghan i książę Harry na rozdaniu nagród Intrepid Valor, 10.11.2021

Księżna Meghan prasa
Fot. Andrew Milligan - WPA Pool/Getty Images)
Księżna Meghan i książę Harry

Książę Harry i księżna Meghan szukają nowego lokum

Nie poprawiło to stosunków księcia Harry’ego z resztą brytyjskiej rodziny królewskiej, które i tak już są napięte. Teraz  znów pojawiły się zaskakujące informacje o Meghan Markle i jej mężu. Odkąd książęta Sussex podjęli decyzję o odejściu z brytyjskiego dworu wciąż starają się znaleźć swoje miejsce na ziemi. Od niecałych dwóch lat księżna Meghan i książę Harry z dziećmi mieszkają w willi w Montecito, ostatnio jednak podjęli decyzję o wyprowadzce, gdyż rezydencja ma nie spełniać ich oczekiwań. Żona księcia Harry’ego podobno już od jakiegoś czasu rozgląda się za nowym domem dla swojej rodziny, jednak żadna z gotowych willi  nie spodobała się księżnej.

Amerykańskie media donoszą, że Meghan Markle zamierza… zbudować własny pałac. Początkowe plany budowy zakładają koszt w wysokości 100 milionów dolarów. Książę Harry jest szczerze zaskoczony pomysłem ukochanej i nie podziela jej entuzjazmu tak drogiej inwestycji. „Harry nie krył zdumienia. Pomysł żony zupełnie go zaskoczył", donosi informator New Idea. „Mają wszystko, czego mogą chcieć na swojej posiadłości, w tym plac zabaw dla dzieci i kort tenisowy. On stara się zrozumieć, dlaczego ona jest ciągle niezadowolona", czytamy dalej w magazynie. Czyżby zwiastowało to problemy w ich małżeństwie?  

Zobacz także: Księżna Meghan i książę Harry chcą sprzedać swoją rezydencję. Powodem mają być sąsiedzi

Księżna Meghan i książę Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 25.09.2021
Fot. Kristin Callahan/Everett Collection/East News

Księżna Meghan i książę Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 25.09.2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?