Czy książę Harry zostawił Meghan i spędzi święta w Wielkiej Brytanii?
Fot. AP/Associated Press/East News
Królewskie życie

Księżna Meghan i książę Harry chcą sprzedać swoją rezydencję. Powodem mają być sąsiedzi

Luksusowa posiadłość nie spełnia oczekiwań pary?

Marta Nawacka 5 stycznia 2022 16:00
Czy książę Harry zostawił Meghan i spędzi święta w Wielkiej Brytanii?
Fot. AP/Associated Press/East News

Po wycofaniu się z życia w rodzinie królewskiej książę Harry i jego żona, księżna Meghan, oraz synek Archie zamieszkali w luksusowej rezydencji w Montecito. Posiadłość miała zapewnić im spokój i prywatność, jednak teraz brytyjskie media donoszą, że Sussexowie chcą sprzedać swój dom. Co jest przyczyną takiej decyzji?

Książę Harry i księżna Meghan zrezygnowali z życia na dworze

Po podjęciu decyzji o opuszczeniu rodziny królewskiej i dworu, książę Harry wraz z żoną Meghan i synkiem Archiem szukali swojego miejsca na ziemi. W lipcu 2020 roku rodzina zamieszkała w Montecito w Kalifornii. Media donosiły, że rezydencja Sussexów ma aż 9 sypialni i 16 łazienek, a do tego ogród różany i drzewa oliwne. Na ogromnej działce miał znajdować się również basen, kort tenisowy oraz dwupokojowy domek dla gości. Według amerykańskich dziennikarzy kupno rezydencji kosztowały księcia Harry'ego i księżną Meghan 14 milionów dolarów. Podczas rozmowy z magazynem People przedstawiciel rodziny tłumaczył: „Osiedlili się w cichej, zamkniętej okolicy i mają nadzieję, że ich prywatność będzie szanowana” [tłumaczenie za plejada.pl].

Czytaj też: Czy dzieci księżnej Meghan i księcia Harry'ego mają szansę zasiąść na tronie?

Księżna Meghan i książę Harry na rozdaniu nagród Intrepid Valor, 10.11.2021
Fot. Gabriele Holtermann/Sipa USA/East News

Księżna Meghan i książę Harry na rozdaniu nagród Intrepid Valor, 10.11.2021

Książę Harry i księżna Meghan zamierzają sprzedać swoją posiadłość?

Gdy wydawało się, że kalifornijska rezydencja spełnia wymagania Sussexów, amerykańskie i brytyjskie media poinformowały, że książę Harry i księżna Meghan... chcą sprzedać swoją luksusową posiadłość. „Sussexowie nie są zadowoleni z posiadłości i sąsiadów” [tłumaczenie za plejada.pl], donosi anonimowy informator portalu TMZ. Sąsiedztwo takich gwiazd, jak Tom Cruise, Oprah Winfrey czy Ellen DeGeneres ma podobno źle wpływać na prywatność małżeństwa i ich dzieci, Archiego i Lilibet.

Informator portalu TMZ twierdzi, że Sussexowie zaczęli się już rozglądać za inną luksusową rezydencją. Wyznali również, że zamierzają sprzedać posiadłość w Montecito i są otwarci na konkretne propozycje. Domu księcia Harry'ego i księżnej Meghan nie znajdziemy jednak w oficjalnych ofertach agencji handlujących nieruchomościami. „Rezydencja Sussexów będzie pokazywana tylko potencjalnym kupcom, którzy potwierdzą, że mają odpowiednie fundusze oraz są poważnie zainteresowani zakupem" [tłumaczenie za plejada.pl], tłumaczy informator.  

Zobacz także: Księżna Meghan zdradziła, jak Archie zwraca się do niej i do księcia Harry'ego

Księżna Meghan i książę Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 25.09.2021
Fot. Kristin Callahan/Everett Collection/East News

Księżna Meghan i książę Harry promują szczepienia na Global Citizen Festival, 25.09.2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?