Meghan i Harry spodziewają się dziecka. Kiedy poinformują o narodzinach?
Fot. Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images
królewskie życie

Meghan i Harry zabrali Archiego na paradę. Po uroczym maleństwie nie ma już śladu!

Chłopczyk niedawno skończył trzy lata

Marcjanna Maryszewska 7 lipca 2022 08:01
Meghan i Harry spodziewają się dziecka. Kiedy poinformują o narodzinach?
Fot. Chris Jackson/Chris Jackson/Getty Images

Meghan Markle i książę Harry pojawili się 4 lipca na paradzie z okazji Dnia Niepodległości. Towarzyszył im nikt inny, jak ich trzyletni synek Archie! Do sieci trafiły zdjęcia syna pary. Malec bardzo wyrósł, a internauci zwracają uwagę na wyjątkowe podobieństwo chłopca do jego taty. Tak obecnie wygląda 

Meghan Markle i książę Harry zamieszkali z dziećmi w USA

Już jakiś czas temu Meghan Markle i książę Harry postanowili zrezygnować ze swoich funkcji w królewskiej rodzinie. Całkowicie usunęli się w cień i wyjechali do USA, gdzie mieszkają od ponad dwóch lat. Bardzo chronią wizerunki swoich dzieci i dbają o prywatność całej rodziny. Ich syn Archie przyszedł na świat jeszcze zanim Sussexowie opuścili Londyn. Zaraz po narodzinach malec pozował w objęciach swojej mamy do oficjalnych fotografii. Chłopiec szybko podbił serca fanów brytyjskich roylasów.

Po wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych rodzice przestali tak chętnie dzielić się ujęciami, na których widać twarze ich dzieci. Córeczkę Lilibet pokazali dopiero na bożonarodzeniowej kartce, gdy dziewczynka miała już pół roku. Kolejne zdjęcia ukazały się z okazji jej pierwszych urodzin

Czytaj także: Książę Harry sfotografowany w objęciach innej kobiety. Nie było z nim Meghan

Meghan Markle, książę Harry
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for Global Citizen

Syn Meghan Markle i księcia Harry’ego. Jak wygląda Archie?

Oficjalne zdjęcie trzylatka ukazało się w boże narodzenie, gdy Meghan Markle i książę Harry opublikowali w sieci rodzinną kartkę z życzeniami. Od tamtej pory nie pokazywali Archiego w mediach, nie wstawiali także oficjalnych zdjęć. Jednak sieć zdążyły obiec ujęcia chłopca, który towarzyszył rodzicom podczas parady z okazji Dnia Niepodległości. Małżonkowie pojawili się z synem w Wyoming 4 lipca. Pomimo prób kamuflażu w internecie krążą fotografie ukazujące świętujących Meghan Markle i księcia Harry’ego. A jak prezentował się ich syn Archie? 

Nie da się ukryć, że trzylatek wyrósł jak na drożdżach! Internauci zdążyli już dostrzec podobieństwo do taty - podobnie jak książę Harry, Archie ma kręcone włosy. Uroczy chłopiec zdążył zdobyć serca kolejnych fanów rodziny królewskiej! Na paradzie chodził w czapce z daszkiem, niemal tak dużej, jak on sam! W dłoni natomiast dzielnie dzierżył małą amerykańską flagę. Najbardziej zainteresowany jednak był lizakiem, którego beztrosko zajadał!  

Sprawdź również: Wielka Brytania. Sekretna praca księcia George'a. Kate ujawniła całą prawdę

Źródło: JastrząbPost.pl

Fot. Instagram: @bea_york

Fot. Instagram: @bea_york

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.