Książę George, książę Jerzy, 25.12.2019 rok, Sandringham, Wielka Brytania
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage
RODZINA KRÓLEWSKA

Wielka Brytania. Sekretna praca księcia George'a. Kate ujawniła całą prawdę

Ta pasja jest niezwykle ważna dla 9-latka

Konrad Szczęsny 5 lipca 2022 17:45
Książę George, książę Jerzy, 25.12.2019 rok, Sandringham, Wielka Brytania
Fot. Pool/Samir Hussein/WireImage

Jest ulubieńcem Brytyjczyków, niebawem skończy dziewięć lat i rozpocznie wyczekane wakacje! Książę George, bo o nim mowa, nie będzie jednak próżnował. Księżna Kate zdradziła, że jej najstarszy syn ma ukrytą pasję, której poświęca się w wolnym czasie... Jaką dokładnie?

Dzieci Kate i Williama niebawem rozpoczną wakacje! Gdzie je spędzą?

Ósmego lipca książę George i księżniczka Charlotte zakończą rok szkolny w placówce Thomas’a Battersea w Londynie. Rozpoczną wówczas upragnione wakacje, które wraz z rodzicami i młodszym bratem spędzą w posiadłości w Norfolk, co książę William potwierdził w rozmowie z „Aplle Time”. „Spędzamy tu tyle czasu, ile możemy, tu jest bardzo spokojnie”, zwierzył się.

Wydaje się, że to właśnie tam cała rodzina będzie świętowała dziewiąte urodziny najstarszej latorośli. Przypomnijmy, że książę George dopiero pod koniec 2020 roku dowiedział się, że w linii sukcesji zajmuje trzecie miejsce i pewnego dnia zasiądzie na brytyjskim tronie... Do tej roli ma go przygotowywać sama Elżbieta II! Póki co jednak na tyle, na ile to możliwe, książę William i księżna Kate chcą, by wiódł w miarę normalne życie, z dala od medialnego zgiełku. I uczył się wykonywania obowiązków oraz odpowiedzialności...

Czytaj także: Księżniczka Charlotte jest łudząco podobna do księżnej Diany! 7-letnia córka Williama i Kate podbiła serca ludzi! 

Księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis, Trooping the Colour, 2.06.2022
Fot. Daniel Leal - WPA Pool/Getty Images

Księżna Kate, książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis, Trooping the Colour, 02.06.2022 rok

Sekretna pasja księcia George'a. Prawdę ujawniła księżna Kate

Jak się okazuje, w posiadłości Anmer Hall w Norfolk ośmiolatek nie będzie próżnował! W marcu tego roku w trakcie wizyty na farmie kóz w Walii księżna Kate zwierzyła się, że jej najstarszy syn uwielbia pomagać w pracach w gospodarstwie. Wyszło to na jaw, gdy jej małżonek wdał się w rozmowę z właścicielami farmy  Gary’ego i Jessa Yeomansów o robotach zamiatających, które były trzymane w jednej z należących do nich obór. Ci odpowiedzieli, że wykorzystywali urządzenia do przenoszenia paszy, na co księżna Kate z rozbrajającą szczerością odparła: „to była praca George'a w połowie semestru”. 

Para już wcześniej kilka razy zdradzała, że trójka ich pociech nie unika obowiązków, gdy przebywają w rodzinnej posiadłości. Tak było między innymi w trakcie rozmowy z nauczycielką szkoły podstawowej Rhian Roberts, do której rodziny należy farma mleczna. 

Jak przypomina Jastrząbpost, w 2020 roku następca brytyjskiego tronu przyznał, że jego dzieci pomagają w pracach w gospodarstwie, gdy nie poświęcają się szkolnym obowiązkom.

Charlotte na początku nie była pewna, ale George był absolutnie zdecydowany. Louis kocha traktory”, podkreślił książę William.

Zapewne tak samo będzie w trakcie tegorocznych wakacji...  

Czytaj także: Zaskakujące przywileje, masa obowiązków... Jak wygląda życie przyszłego króla?

Książę George, księżna Kate, Guinness Six Nations Rugby, Londyn, Wielka Brytania, 26.02.2022 rok
Fot. David Rogers/Getty Images

Książę George, księżna Kate, Guinness Six Nations Rugby, Londyn, Wielka Brytania, 26.02.2022 rok

Książę George, msza dziękczynna za księcia Filipa, 29.03.2022
Fot. Patrick van Katwijk/Getty Images

Książę George, msza dziękczynna za księcia Filipa, 29.03.2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.