Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Julia Kamińska pokazała wyjątkowe zdjęcie partnera. Tak spędzają czas prywatnie

Pracowali nad scenariuszem do „BrzydUli”

Konrad Szczęsny 5 lipca 2020 12:51
Julia Kamińska, VIVA! grudzień 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/ AF PHOTO

Julia Kamińska od ponad 10 lat jest związana z Piotrem Jaskiem. Partner jest od niej starszy o 20 lat. Rzadko pojawiają się razem publicznie. Nic dziwnego, że każde zdjęcie ukochanego aktorki „BrzydUli” wywołuje małą sensację. Nie inaczej jest i tym razem... Gwiazda opublikowała fotografię wybranka w bardzo oryginalnym wydaniu, gdy pracuje na scenariuszem serialu TVN.

Julia Kamińska pokazała zdjęcie partnera. Tak spędzają czas prywatnie

Już od września widzowie będą mogli śledzić losy bohaterów „BrzydUli”. Serial powraca na mały ekran po 11 latach przerwy. Zdjęcia do serii ruszyły już jakiś czas temu i po komentarzach internautów nikt nie ma wątpliwości, że ponownie odniesie ogromny sukces!

Jego największą gwiazdą z pewnością będzie Julia Kamińska, tytułowa Ula. Za scenariusz produkcji jest z kolei odpowiedzialny Piotr Jasek, prywatnie partner aktorki. Są razem od 11 lat, rzadko pokazują się publicznie, ale od czasu do czasu 33-latka uchyla rąbka tajemnicy i publikuje w sieci prywatne zdjęcia z partnerem.

Te najnowsze, zamieszczone na Instastories, pokazują Piotra Jaska w niecodziennym wydaniu. Mężczyzna pracuje bowiem po godzinach nad scenariuszem serialu. Oboje siedzą na tarasie swojego warszawskiego mieszkania.

„Work in progress”, podpisała je Julia Kamińska.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

nasza trójka: Ja, Julia I Kuba #cubalibre #wolnakuba #powolnakuba

Post udostępniony przez Piotr Jasek (@jasek_piotr)

Kim jest Piotr Jasek, partner Julii Kamińskiej?

Parą są od 11 lat. Gdy ich związek wyszedł na jaw, nie brakowało tych, którzy nie wróżyli im przyszłości. Twierdzili, że różnica wieku między zakochanymi jest zbyt duża. Julia Kamińska ma bowiem 33 lata, zaś Piotr Jasek - 53. 

Oni jednak udowodnili, że miłość zwycięży. Tak aktorka mówiła o tej relacji w niedawnym wywiadzie dla VIVY!.

„Uwielbiam pracować z Piotrem, bo jest fenomenalnym szefem, najfajniejszym, jakiego znam. Kiedy zaczynałam swój biznes, myślałam o tym, że chciałabym być taką szefową, jakim on jest szefem. Nie znam osoby, która nie chciałaby z nim pracować, jest niesamowicie utalentowany, jednocześnie potrafi dzielić się swoją wiedzą. Jest najlepszym scenarzystą w Polsce, jeśli nie w ogóle na świecie (śmiech)”, powiedziała.

„Uwielbiam też jego wiersze, czekam z niecierpliwością na nowy tomik. Wiem, że brzmię trochę jak chwalipięta, ale tak jest (śmiech)”, podkreślała.

Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia partnera Julii Kamińskiej, Piotra Jaska. Pasują do siebie?  

Tak w piątkowy wieczór Piotr Jasek, partner Julii Kamińskiej, pracował nad scenariuszem „BrzydUli”:

Piotr Jasek, partner Julii Kamińskiej
Fot. Instastories

Piotr Jasek i Julia Kamińska są parą od 11 lat. Jest między nimi spora różnica wieku: 20 lat:

Julia Kamińska z partnerem, Piotr Jasek, partner Julii Kamińskiej
Fot. East News

Piotr Jasek jest scenarzystą, m.in. serialu „BrzydUla”:

X Bal Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności: Julia Kaminska, Piotr Jasek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.