Aktorka pojawiła się z partnerem na gali zamknięcia Festiwalu Netia Off Camera

Gabriela Czernecka 8 maja 2018 10:00

Ich związek szybko stał się tematem plotek. Mówiono, że aktorka nie mogła gorzej wybrać. Poznali się na planie serialu BrzydUla, gdy Julia Kamińska miała dwadzieścia parę lat. Piotr Jasek, scenarzysta, był od niej dwadzieścia lat starszy. Mimo to połączyła ich miłość, która trwa do dziś! 

Julia Kamińska i Piotr Jasek na Festiwalu Netia Off Camera

Para pojawiła się niedawno na gali zamknięcia Festiwalu Netia Off Camera. Widać było, że Julia i Piotr świetnie czują się w swoim towarzystwie, a obecność kamer w ogóle im nie przeszkadza. Ich miłość kwitnie! Zakochani są razem od dziesięciu lat, lecz bardzo dbają o swoją prywatność i nie zdradzają szczegółów swojego związku.

Specjalnie dla VIVY! aktorka zrobiła jednak wyjątek i opowiedziała o relacjach, jakie łączą ją z Piotrem. „Uwielbiam pracować z Piotrem, bo jest fenomenalnym szefem, najfajniejszym, jakiego znam. Kiedy zaczynałam swój biznes, myślałam o tym, że chciałabym być taką szefową, jakim on jest szefem. Nie znam osoby, która nie chciałaby z nim pracować, jest niesamowicie utalentowany, jednocześnie potrafi dzielić się swoją wiedzą. Jest najlepszym scenarzystą w Polsce, jeśli nie w ogóle na świecie (śmiech)”, powiedziała.

Julia Kamińska przyznała także, że Piotr napisał sztukę Selfie własnie z myślą o niej! „To jedyna sztuka, w której gram, gdzie publiczność reaguje śmiechem praktycznie od początku. Uwielbiam też jego wiersze, czekam z niecierpliwością na nowy tomik. Wiem, że brzmię trochę jak chwalipięta, ale tak jest (śmiech)”, mówiła o ukochanym w wywiadzie VIVY!.

Choć niedawno plotkowano, że Julia Kamińska jest w ciąży, patrząc na najnowsze zdjęcia nikt nie ma wątpliwości, że (jak na razie) były to tylko plotki. Czy Julia i Piotr planują ślub? Aktorka twierdzi, że jeszcze ma na to czas: „Nie ma u mnie żadnego ciśnienia, czekam na związki partnerskie. Uwielbiam moją rodzinę, że nie ma żadnych nacisków, to bardzo postępowe, dlatego jestem dumna z nich. Dla każdego jest dobre coś innego, jeśli ktoś nie ma takiej potrzeby, to czemu nie, każdy żyje tak jak chce”

Zobaczcie, jak Julia Kamińska i jej partner, Piotr Jasek się prezentowali!  

1/4
Julia Kamińska z partnerem, Piotr Jasek, partner Julii Kamińskiej
Copyright @East News
1/4

Julia Kamińska rzadko pojawia się na czerwonym dywanie u boku ukochanego. Tym razem zrobiła wyjątek!

2/4
Julia Kamińska z partnerem, Piotr Jasek, partner Julii Kamińskiej
Copyright @East News
2/4

Jeszcze niedawno plotkowano, że Julia Kamińska jest w ciąży! Dziś już nikt nie ma wątpliwości, że były to jedynie plotki...

3/4
Julia Kamińska z partnerem, Piotr Jasek, partner Julii Kamińskiej
Copyright @East News
3/4

Para pojawiła się na gali zamknięcia Festiwalu Netia Off Camera.

4/4
Julia Kamińska z partnerem, Piotr Jasek, partner Julii Kamińskiej
Copyright @East News
4/4

Chętnie rozdawali uśmiechy i widać było, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Ich miłość kwitnie!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.