Ślub Blanki Lipińskiej
Fot. Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Mąż Blanki Lipińskiej komentuje ich ślub: „Świat się zatrzymał, a kiedy złapaliśmy się za ręce...”

Takie słowa chciałaby usłyszeć każda kobieta!

Gabriela Czernecka 1 września 2019 13:43
Ślub Blanki Lipińskiej
Fot. Instagram

Blanka Lipińska wzięła ślub. Autorka słynnych erotycznych bestsellerów stanęła na ślubnym kobiercu u boku Macieja Buzali. Para spotyka się od roku. Wspaniałą wiadomością autorka książki 365 dni podzieliła się z fanami na Instagramie. Zamieściła kilka zdjęć, które podpisała: „Wyszłam za mąż-zaraz wracam. To tyle co chce Wam pokazać”, mamy okazję przeczytać. Na profilu jej ukochanego również pojawił się wpis, którym ten poinformował o ślubie. Te słowa poruszą nawet najtwardsze serca! 

Mąż Blanki Lipińskiej o ślubie

Blanka Lipińska i Maciej Buzala już po ślubie! Para powiedziała sobie tak w sobotę 31 sierpnia 2019 roku. Co ciekawe, partner Blanki Lipińskiej trzyma się z dala od show-biznesu i mediów: „Maciej jest młodszy o pięć lat. I jest moim spokojem. Nie wiem, jak to robi, bo gnojek ma zaledwie 28 lat. Gdy wpadłam w wir hejtu i nienawiści po wydaniu „365 dni”, Maciej był dla mnie ogromnym wsparciem”, mówiła Blanka w rozmowie z Romanem Praszyńskim dla magazynu VIVA!. 

Para poznała się w polskiej bazie dla kitesurferów. „Wszystko zmieniło się, gdy poprosiłam Maćka, żeby nauczył mnie pływać na głębokiej wodzie – to zmora kitesurferów. Zaimponował mi wtedy umiejętnościami i spokojem. Zobaczyłam w nim autorytet. I mężczyznę. Powiedziałam do Anki i mojej mamy: „Niezła dupa z tego Maćka”. „Cieszę się, że w końcu zauważyłaś, że ten chłopiec czyni ci awanse”, powiedziała moja mama. „On mnie podrywa?”, zdziwiłam się. „Dlaczego ja nic o tym nie wiem?”. I w tej chwili włączył się we mnie łowca – będzie mój, pomyślałam. Gdy wróciliśmy do Warszawy, Maciek pod głupim pretekstem podwiózł mnie do Trójmiasta. I został”, opowiada. 

Blanka Lipińska i Maciej Buzala poznali się rok temu, właśnie stanęli na ślubnym kobiercu. Na Instagramie męża Blanki pojawił się właśnie wyjątkowo romantyczny wpis: „Jeszcze do niedawna nie widziałem siebie w roli Pana młodego, ale gdy ponad 15 miesięcy temu poznałem @blanka_lipinska , wiedziałem że znajdziemy się w miejscu w którym aktualnie przyszło Nam być. Inteligencja, mądrość, piękno, niezwykła opiekuńczość, wielki talent kulinarny oraz nieprawdopodobny sex to zalety o których marzy każdy facet. Mam to szczęście, że trafiło na mnie. Mimo, że na codzień jesteśmy zupełnie różni, oboje tego chcieliśmy... To musiało się tak skończyć... „Ja Blanka, biorę Ciebie Macieju za męża...” te iskierki w oczach, ten uśmiech i to wzruszenie. Serce w tym momencie biło mi jak szalone, przez moje ciało przeszła potężna fala ciepła, świat się zatrzymał, byłem bliski płaczu ale kiedy nasze spojrzenia się spotkały i złapaliśmy się mocno za ręce, wiedziałem że to najważniejszy moment w naszym życiu. Stworzyłaś mi dom, to jest tego czego bardzo potrzebowałem i dobrze o tym wiesz ❤️ Pięknie wyglądasz 😉💍 Kocham Cię! ❤️”, podpisał ślubną fotografię.

Takie słowa chciałaby usłyszeć każda kobieta. Młodej parze serdecznie gratulujemy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Buzała (@maciejbuzala)

Blanka Lipińska ślub
Fot. Instagram @blanka_lipinska

Ślub Blanki Lipińskiej
Fot. Instagram

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.