Iwona Lewandowska, VIVA! listopad 2017, main topic
Fot. Marta Wojtal
NOWY NUMER

Takiej rozmowy jeszcze nie było! TYLKO W VIVIE! Mama Roberta Lewandowskiego o Ani: „Jest wspaniała i czuwa nad wszystkim’’

Damian Duda 29 listopada 2017 07:00
Iwona Lewandowska, VIVA! listopad 2017, main topic
Fot. Marta Wojtal

 

Piękna kobieta, sportowiec, nauczycielka. Mama dwójki dzieci — Mileny i Roberta. „Tego’’ Roberta. Lewandowskiego. Jak radziła sobie z samotnym wychowaniem dorastających dzieci? Czego uczyła przyszłego mistrza? Dlaczego nie chce ograniczać się do roli babci? O czym marzy? Iwona Lewandowska odpowiada na trudne pytania Krystyny Pytlakowskiej. Takiej rozmowy jeszcze nie było!

 

Zobacz też: Zaglądamy do garderoby Bogny Sworowskiej, jednej z najlepiej ubranych Polek! EKSKLUZYWNE VIDEO

Mama Roberta Lewandowskiego o wychowaniu syna

- Sukces jest mierzony ilością wrogów podobno. Na pewno znajdzie Pani swoje miejsce. Tam, gdzie Panią docenią. I będzie Pani mogła robić to, do czego się czuje powołana.
Chciałabym jeszcze podróżować, ale co to za przyjemność jeździć po świecie samej. Pojechać za granicę na mecz Roberta, usiąść na trybunach obok kogoś, kto też rozumie ten sport… Córka mówi: „Mamo, musisz teraz dla siebie wymyślić, co zrobić z dalszym życiem”. Wnuki oczywiście są dla mnie bardzo ważne i dają mi wiele radości, ale ja jakoś nie czuję się jeszcze wyłącznie babcią.


- I nie wygląda Pani jak babcia. Piękna kobieta, piękne nogi… Mówię to absolutnie szczerze. Może warto rozejrzeć się z jakimś partnerem, choć to mąż był mężczyzną Pani życia…
Ale on też nie chciałby, żebym żyła sama. Tylko że to nie tak łatwo znaleźć kogoś, z kim połączy cię chemia, i jeszcze żeby ten ktoś nie był spłoszony tym, że jestem matką piłkarza o światowej sławie.


- Ale nie da się ukryć, jest Pani.
Tylko że ja mam swoje życie. Nigdy na przykład nie myślałam o tym, żeby zamieszkać z dziećmi. Muszę mieć swój dom, swój azyl, swoje przyjaciółki które znam od trzydziestu lat. Niedawno przez jedną z nich kogoś poznałam, ale nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca. I tak jednak to los za nas decyduje.


- Robert ma szczęście, znalazł swojego anioła stróża.
To prawda. Ania jest wspaniała i czuwa nad wszystkim. Na lodówce zostawia Robertowi karteczki, co ma zjeść na śniadanie i czym popić. Ja też zawsze przywiązywałem wagę do diety, ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że mleko jest dla piłkarza szkodliwe, bo to z niego biorą się zakwasy. Ania nam to uświadomiła.

 

Cała rozmowa Krystyny Pytlakowskiej z Iwoną Lewandowską do przeczytania w najnowszej VIVIE!, dostępnej już od 30 listopada w całej Polsce!

Co jeszcze  w nowym numerze VIVY!?

AGATA MŁYNARSKA z przybraną córką SYLWIĄ; po raz pierwszy o ślubie Sylwii i wyjątkowo silnej więzi, którą udało im się zbudować. ROBERT BIEDROŃ i KRZYSZTOF ŚMISZEK o niezwykłej miłości oraz ślubie, który planują wziąć... w Polsce! Mama najlepszego polskiego piłkarza, IWONA LEWANDOWSKA, zdradza, jak wychować mistrza. IZA KUNA o życiowych rolach, macierzyństwie oraz o tym, co się jej w życiu udało! MAREK KOŚCIKIEWICZ powraca z nową płytą i... rozlicza się z przeszłością!

 

Sylwia Mor, Agata Młynarska, VIVA! listopad 2017, okładka
Fot. Aldona Karczmarczyk/VAN DORSEN ARTIST
 
Iwona Lewandowska, VIVA! listopad 2017
Fot. Marta Wojtal
Iwona Lewandowska, VIVA! listopad 2017 r.
 
Zobacz też: „Już od 10 lat siedzimy w sądzie’’. TYLKO U NAS! Marek Kościkiewicz o konflikcie z Andrzejem Krzywym! Co jeszcze w nowej VIVIE!? EKSKLUZYWNE VIDEO
 
 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.