WYDARZENIE

MasterClass – Sztuka konwersacji. Gościem Małgorzaty Domagalik był Andrzej Seweryn

Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia!

Weronika Kostyra 14 lutego 2018 13:30

Pierwsze spotkanie z nowego cyklu „MasterClass – sztuka konwersacji” odbyło się 1 lutego na 50. piętrze apartamentowca Złota 44. Gościem Małgorzaty Domagalik był wybitny aktor i reżyser, Andrzej Seweryn.

30 zaproszonych osób rozmawiało w kameralnej atmosferze o inspirujących zdarzeniach i przełomowych decyzjach w życiu aktora. Małgorzata Domagalik pytała i prowokowała gościa wieczoru do poruszenia tematów o jakich dotąd publicznie nie rozmawiał.

MasterClass – sztuka konwersacji: wyjątkowe spotkania Małgorzaty Domagalik

„Mój pierwszy gość - Andrzej Seweryn przeszedł samego siebie. Wzruszał, bawił, opowiadał o tym jacy mistrzowie go ukształtowali, o życiu bez maski i przyjaciołach, którzy go otaczają. Fascynująco opowiadał o teatrze, kulisach zawodu oraz serdecznie dyskutował z uczestnikami kolacji. Odpowiadał na wszystkie pytania. Sypał anegdotami jak z rękawa. Śpiewał i zaskakiwał wybornym poczuciem humoru. Autoironią. Ogromnie nas to cieszy, że w jakimś sensie otworzyliśmy nowe perspektywy do rozmowy z drugim człowiekiem. Wspólnej wymiany myśli i emocji. Wierzymy w sens takich spotkań, które utwierdzają nas tylko w przekonaniu, że życie, to nie próba generalna i że trzeba korzystać z szansy szczerej rozmowy. Mamy nadzieję, że przy stole zastawianym intelektualnymi i kulinarnymi doznaniami zasiądą także miłośnicy kultury i sztuki z całej Polski. Zwłaszcza, że ten pierwszy spektakl MasterClass, trwał do późnych godzin nocnych i został entuzjastycznie przyjęty przez naszych gości. A zakończył się wspólnie wzniesionym toastem za 50-lecie pracy twórczej mistrza”, mówi Małgorzata Domagalik, moderatorka spotkanie.

Zanim goście i Andrzej Seweryn zasiedli do kolacji przygotowanej przez szefa kuchni restauracji Plato Michała Gniadka, wysłuchali recitalu Marka Bracha. Wszyscy byli zachwyceni spotkaniem z Mistrzem i wykwintną kolacją urządzoną na 50. piętrze apartamentowca Złota 44 z pięknym widokiem na Warszawę. Spotkanie odbyło się dzięki wsparciu: Nespresso, Albert Riele, Fuji Film, Rémy Martin, Restauracja Plato, Archidzieło, Max Benjamin, Steinway&Sons, Stowarzyszenie im. Ludwiga von Beethovena. Za materiały video i foto odpowiada I like photo. Działania media relations prowadzi Edipresse Polska. Partnerem  produkcji wydarzenia była agencja Bloom box.

Łącznie zaplanowano 12 spotkań. Kolejne już w marcu, jego gościem będzie Wojciech Pszoniak. Bilety do kupienia na hitsalonik.pl

Zdjęcia z tego wydarzenia zobaczycie w naszej galerii! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.