O NICH JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski i... ślub?

Przed nimi wielkie wspólne wyzwanie!

Redakcja VIVA! 8 kwietnia 2019 11:52
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są parą
Fot. Instagram @przekossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Choć na początku ukrywali łączące ich uczucie, ich związek nie jest już tajemnicą. Wciąż jednak bardzo dbają o prywatność i nieczęsto można zobaczyć ich publicznie razem. Od pewnego czasu pojawiają się plotki o tym, że para wspólnie poprowadzi program telewizyjny. Mówiono też, że w najbliższym czasie planują ślub. Okazuje się, że obie te informacje są poniekąd prawdziwe!

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski i ślub?

Podróżniczka długo szukała szczęśliwej miłości. I chociaż Martyna Wojciechowska w jednym z wywiadów wprost przyznała się do tego, że była kilkukrotnie zaręczona, to nigdy nie dochodziło do ślubu. Z Przemysławem Kossakowskim pasja do podróży i niesamowitych przygód. Nowych wyzwań nie może także zabraknąć w ich związku. Jeszcze niedawno, zaprzeczali, że wspólnie poprowadzą program. „Ten temat pojawił się w pewnym momencie na tzw. giełdzie dziennikarskiej i jest to informacja, której nie wygenerowaliśmy my”, powiedział Przemek Kossakowski portalowi Pomponik.pl.

Właśnie na jaw wyszło, że ich najnowsza wspólna przygoda to właśnie program dotyczący ślubów! Jak podaje Party właśnie rozpoczęły się przygotowania, więc na efekty pracy przyjdzie nam jeszcze poczekać. „Śluby świata, bo prawdopodobnie taki tytuł będzie nosił ich show, ma pokazywać, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu i wesela oraz jakie zwyczaje towarzyszą tym ceremoniom. Martyna ma zająć się opowiadaniem o pannach młodych, a Przemek o panach młodych”, mówi informator Party.

Możliwe, że ich program będzie emitowany także poza Polską, ponieważ para podróżników chce podjąć współpracę z Discovery Świat. Czy wspólna pracy zbliży ich do siebie jeszcze bardziej? 

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.