JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski podjęli ważną decyzję!

Para zdecydowała się na przełomowy krok...

Konrad Szczęsny 28 października 2018 20:01
JAMNIK Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. Paparazzi

W maju tego roku w mediach pojawiły się sensacyjne informacje, że uwielbiana podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska jest w związku. Jej wybór padł na Przemysława Kossakowskiego, również związanego z show-biznesem, ale chroniącego swoją prywatność. W połowie czerwca na zawodach jeździeckich CSIO w Sopocie wykonano ich pierwsze wspólne zdjęcia. Para szybko zamieszkała razem, zaś córka gwiazdy zaakceptowała nowego ukochanego mamy. Teraz w ich życiu przyszedł czas na kolejną poważną decyzję!

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski kupią wspólny dom na Podlasiu

Gdy w sierpniu tego roku Martyna Wojciechowska wyjechała z Polski, by kręcić nowe odcinki Kobiety na krańcu świata, Przemysław Kossakowski zajmował się jej jedynym dzieckiem, Marysią. Spędzali czas nie tylko w Warszawie, lecz także w domu, który podróżnik wynajmuje w okolicach góry Grabarki na Podlasiu.

Gdy dziennikarka wraz z córką zjawiła się na miejscu, oniemiała z zachwytu. Była pod ogromnym wrażeniem starego domostwa i przestrzeni wokół niego, szczególnie zaś sporych rozmiarów ogrodu. Dlatego też zaczęła namawiać ukochanego, by zakupili nieruchomość.

Sprawa jest tym bardziej poważna, że dom wymaga generalnego remontu, więc para woli inwestować w coś, co jest ich własności niż w wynajmowany budynek.

„Stara chałupa i budynki gospodarcze nie są w dobrym stanie. Trzeba trochę zainwestować i oni chcą to zrobić, ale nie planują unowocześniać tego miejsca, tylko zachować jego wyjątkowy charakter”, przekonuje znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem Życie na gorąco.

Wszystko wskazuje zatem na to, że już niebawem Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zamieszkają z dala od zgiełku stolicy w malowniczej i niezwykle spokojnej okolicy!  

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Bal Fundacji TVN, Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski
Fot. ONS

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.