marina-luczenko-szczesna-jaki-dom-wybudowala-dla-syna-liama-w-ogrodzie
Fot. Dawid Klepadło
Wspomnienie

Marina Łuczenko-Szczęsna udostępniła wzruszające zdjęcie Anny Przybylskiej. Ważny przekaz

„Wiesz, dni są kruche. Ciesz się nimi”

Marta Nawacka 8 listopada 2021 12:11
marina-luczenko-szczesna-jaki-dom-wybudowala-dla-syna-liama-w-ogrodzie
Fot. Dawid Klepadło

Mimo że związana jest z muzyką, wiele osób kojarzy ją jako żonę piłkarza Wojciecha Szczęsnego. Marina Łuczenko-Szczęsna, szczęśliwa żona i matka, ostatnio udostępniła na swoim profilu na Instagramie czarno-białe zdjęcie Anny Przybylskiej, pod którym widniała wypowiedź zmarłej aktorki. Fotografia ma ważny przekaz...

Kim jest Marina Łuczenko-Szczęsna?

Urodziła się na terenie dzisiejszej Ukrainy, ale od drugiego roku życia mieszka w Polsce. Marina Łuczenko-Szczęsna jest piosenkarką i autorką tekstów, wystąpiła także w serialu „39 i pół”. Brała udział w różnych konkursach muzycznych, a z czasem wydała własne płyty. Od 2013 roku jest w związku z bramkarzem Wojciechem Szczęsnym, z którym trzy lata później wzięła ślub. 30. czerwca 2018 roku para powitała na świecie synka Liama.

Czytaj też: Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna rozczuliły fanów jednym nagraniem

Krem pod oczy
Fot. EAST NEWS

Marina Łuczenko na planie Dzień Dobry TVN, 22.09.2019

Marina Łuczenko-Szczęsna udostępniła wzruszające zdjęcie Anny Przybylskiej

Ostatnio na swoim profilu na Instagramie Marina Łuczenko-Szczęsna udostępniła wzruszającą fotografię Anny Przybylskiej. Aktorka trzyma na nim w objęciach synka Jasia. Niestety, siedem lat temu Ania zmarła po przegranej walce z rakiem trzustki, osierocając trzy pociechy. W jednym z ostatnich wywiadów przed śmiercią wyznała, że chciałaby tylko doczekać wiosny... Udostępnione zdjęcie Marina Łuczenko podpisała: „Dni są kruche... Przeczytaj”. Pod zamieszczoną fotografią Ani Przybylskiej możemy przeczytać niezwykle ważną i wzruszającą wypowiedź zmarłej aktorki.

„Gonimy za wielkimi rzeczami. Pragniemy wielkich zwycięstw. Chcemy wygrywać wojny i być tymi, na imię których zginać się będzie każde kolano, a przynajmniej o których mówić będą.
A życie jest tak kruche. Ulotne. Jest i nagle nie ma. Ktoś gasi światło, jak mawiała Osiecka. A my się martwimy. Siwiejemy. Ogarniają nas depresje, wpadamy w dołki, cierpimy na chandry i przedłużające się 'nie-chce-mi-się'”. Pod koniec wpisu czytamy: „Zobacz jak wiele spraw nam umyka, jak wielu rzeczy nie zauważamy, jak małostkowi jesteśmy... Boże ucz mnie chwytać dzień za dniem i cieszyć się nimi...”. Czy tym ważnym przekazem piosenkarka zachęca do przewartościowania swojego życia? Jedno jest pewne: każdy z nas powinien pamiętać o tych niezwykle mądrych słowach Ani Przybylskiej.  

Zobacz także: Marina i Wojciech Szczęśni: „Bardzo się szanujemy i nawet sprzeczając się, nie przekroczyliśmy granicy”

Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Przybylska w sesji dla magazynu VIVA!, grudzień, 2011 rok

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.