Marina Łuczenko Viva! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek
O TYM SIĘ MÓWI!

Marina Łuczenko-Szczęsna na meczu Polska - Czarnogóra z mamą i teściową. Razem wyglądają jak siostry!

Gabriela Czernecka 9 października 2017 14:30
Marina Łuczenko Viva! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek

Mecz Polska - Czarnogóra dostarczył fanom piłki nożnej niezwykłych emocji. Na trybunach nie mogło tego dnia zabraknąć polskich WAGS, które dzielnie kibicowały piłkarzom w eliminacjach Mistrzostw Świata 2018.  Zdjęciami z meczu pochwaliły się Dominika Grosicka, Anna Lewandowska czy Marina Łuczenko-Szczęsna. To właśnie najnowsze zdjęcie Mariny najbardziej zaskoczyło fanów. Dlaczego?

 

Polecamy: W najnowszej VIVIE! MODZIE zaglądamy do… luksusowej garderoby Mariny Łuczenko-Szczęsnej! Jakie marki lubi najbardziej?

 

Marina Łuczenko-Szczęsna kibicuje mężowi

 

Podczas meczu Polska - Czarnogóra wsparcie naszym piłkarzom zapewniła silna reprezentacja kobiet. Panów dopingowały ich małżonki:  Anna Lewandowska, Dominika Grosicka, Agata Błaszczykowska, Marta Glik i Marina Łuczenko-Szczęsna. Tego wieczoru najciekawszymi kreacjami mogły pochwalić się żona Roberta Lewandowskiego oraz żona Wojciecha Szczęsnego. Obie zaprezentowały się w ubraniach polskiej marki Misbhv!, które szybko zachwyciły fanów. W przypadku Mariny Łuczenko-Szczęsnej to nie jedyna rzecz, jaka wzbudziła zainteresowanie internautów. Marina dodała na Instagrama wyjątkowo rodzinne zdjęcie!

 

Polecamy: Stylowy pojedynek na meczu Polska - Czarnogóra! Anna Lewandowska i Marina Łuczenko-Szczęsna w… ubraniach Misbhv! Która prezentowała się lepiej?

 

Rodzinne zdjęcie Mariny Łuczenko-Szczęsnej

Na meczu Polska Czarnogóra nie mogło zabraknąć Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Piosenkarka dzielnie kibicowała mężowi, Wojciechowi Szczęsnemu. Szybko okazało się, że Marina nie kibicowała sama! Towarzyszyła jej całkiem niezła "obstawa". Razem z żoną Szczęsnego z trybun dopingowały go mama Mariny, Alicja Łuczenko oraz teściowa piosenkarki, Alicja Szczęsna. Panie z zapartym tchem śledziły to, co dzieje się na boisku, a w wolnej chwili... zrobiły sobie zdjęcie. Patrząc na to zdjęcie już wiadomo, po kim piosenkarka odziedziczyła urodę. 

Marina Łuczenko-Szczęsna z mamą
Fot. Instagram @marina_official

 

Marina Łuczenko-Szczęsna z mamą i tesciową
Fot. Instagram @marina_official

Marina Łuczenko z mamą

 

Marina Łuczenko-Szczęsna na meczu Polska - Czarnogóra
Fot. Instagram @marina_official, @marina_official, materiały prasowe

Polecamy: Nowy singiel MaRiny Łuczenko-Szczęsnej! Czy „Hiding In The Water’’ podbije światowe listy przebojów?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.