To jedno z pierwszych publicznych wyjść artystki po trudnym dla niej czasie

Rafał Kowalski 22 września 2019 12:56

Ostatnie tygodnie były dla Marii Sadowskiej niewiarygodnie ciężkie. Wszystko przez oskarżenia o to, że jej ojciec Krzysztof Sadowski molestował w przeszłości dzieci. Wspomnienia kolejnych ofiar muzyka i toczące się w prokuraturze postępowanie odbiły się na bliskich 82-latka. W tym na jego córce, która nie ukrywała w wydanym przez siebie oświadczeniu, że za nią okropny czas. Artystka wróciła jednak do pracy.

Stylizacje Marii Sadowskiej z Festiwalu w Gdyni 2019

Tydzień temu wokalistka wystosowała do mediów i fanów oświadczenie. „To były dla mnie najgorsze dwa miesiące mojego życia. Nikomu nie życzę, żeby musiał przechodzić przez takie piekło. Niespodziewanie, z dnia na dzień całe twoje dotychczasowe życie leży w gruzach… […] Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tym czarnych chwilach. Nie wiedziałam, że jest Was aż tylu! Mówią „przyjaciół poznaje się w biedzie”, ja więc jestem człowiekiem szczęśliwym bo jednak otoczonym wspaniałymi przyjaciółmi. Dzięki Wam mogę stać z podniesioną głową”, napisała artystka między innymi.

I jak obiecała, tak zrobiła! Maria Sadowska jeszcze tego samego dnia zagrała koncert w Białymstoku, a kolejnego w Warszawie. Z kolei kilka dni temu piosenkarka i reżyserka filmowa pojawiła się w Gdyni na festiwalu filmowym, gdzie brała udział w wydarzeniach związanych z wydarzeniem. Artystka uczestniczyła też w gali finałowej, na której wręczała jedną z nagród.

Po szerokim uśmiechu Marii Sadowskiej wnioskujemy, że udało się już jej odzyskać spokój i równowagę. Bardzo nas to cieszy! Z kolei Was zachęcamy do obejrzenia stylizacji piosenkarki – jak zawsze było odważnie! 

1/5
Maria Sadowska, Festiwal w Gdyni
Copyright @AKPA
1/5

Kolorów nie brakowało!

2/5
Maria Sadowska, Festiwal w Gdyni
Copyright @ONS
2/5

Maria Sadowska w Gdyni odczarowywała strojem nie najlepszą pogodę...

3/5
Maria Sadowska, Festiwal w Gdyni
Copyright @AKPA
3/5

Na gali zamknięcia festiwalu piosenkarka postawiła na bardziej elegancką wersję siebie

4/5
Maria Sadowska, Festiwal w Gdyni
Copyright @AKPA
4/5

Czy Maria Sadowska uporała się z trudnym tematem? Jej konto na Instagramie wciąż jest zamknięte dla fanów...

5/5
Maria Sadowska, Festiwal w Gdyni
Copyright @AKPA
5/5

Życzymy artystce wszystkiego, co najlepsze...

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?