Margot Robbie
Fot. Instagram Margot Robbie/ Grtty Images
ZE ŚWIATA GWIAZD

Jedna z najpiękniejszych aktorek w Hollywood nie jest już singielką! Margot Robbie wzięła ślub!

Weronika Bruździak-Gębura 20 grudnia 2016 16:15
Margot Robbie
Fot. Instagram Margot Robbie/ Grtty Images

Jedna z najpiękniejszych aktorek w Hollywood, 26-letnia Margot Robbie, nie jest już singielką! Wbrew powszechnej modzie na „śluby roku”, zorganizowała prywatną ceremonię, na której obecni byli tylko najbliżsi.

 

Ceremonia odbyła się w niedzielę w Byron Bay w Australii, w luksusowej posiadłości Corabell. Była trzymana w tajemnicy – o ślubie wiedzieli tylko najbliżsi aktorki i jej męża, Toma Ackerleya. Para spotyka się od trzech lat. Zaręczyli się w tym roku, chociaż nigdy tego nie potwierdzili.

 

Margot Robbie
Fot. Instagram Margot Robbie

Na zdjęciu: Margot Robbie i Tom Ackerley

 

Szczegóły ceremonii

Na ślubie obecnych było tylko 50 osób. Zostali poproszeni o nierobienie zdjęć. Ślub odbył się na plaży, na świeżym powietrzu, pod osłoną romantycznego, białego namiotu. Do ołtarza aktorkę poprowadziła mama, Sarie Kessler. Podobno podczas ceremonii nie było żadnych wielkich nazwisk z Hollywood. Aktorka skomentowała pogłoski o ślubie, publikując na swoim Instagramie zdjęcie poniżej.

 

Margot Robbie
Fot. Instagram Margot Robbie

Na zdjęciu: Margot Robbie i Tom Ackerley

 

Gwiazda Hollywood i reżyser

Margot Robbie znana jest głównie z roli Naomie w „Wilku z Wall Street”, gdzie partnerowała Leonardo DiCaprio oraz z filmu „Legion samobójców”, gdzie zagrała dziewczynę Jokera, Harley Quinn. Jej mąż, Tom Ackerley też pracuje w branży filmowej - jako asystent reżysera. Współtworzył filmy takie jak „Makbet” z Michaelem Fassbenderem czy „Wyścig” z Chrisem Hemsworthem.

 

Polecamy też: Czy ukochana księcia Harry'ego zostanie nową dziewczyną Bonda? Zobaczcie kto jeszcze jest typowany do roli!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?