Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcin Prokop pokazał swoje zdjęcie z młodości. "Niedowierzanie", komentują fani 

"W tym wypadku sprawdza się powiedzenie, że mężczyzna jest jak wino"

Dorota Falkowska 19 marca 2022 10:01
Marcin Prokop, VIVA! grudzień 2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Marcin Prokop, dziennikarz i prezenter znany m.in. z programu "Dzień dobry TVN", który prowadzi w duecie z Dorotą Wellman, podzielił się ze swoimi obserwatorami niepublikowanym dotąd zdjęciem ze swojej młodości. Opinie fanów są podzielone, ale jedno jest pewne — to zdjęcie z lat 90. u wszystkich wywołało uśmiech na twarzy. 

Marcin Prokop: młodość, początki kariery 

Prezenter telewizyjny dzieciństwo i młodość spędził na warszawskim Grochowie. Nie od razu jednak planował karierę dziennikarską, ukończył bowiem kierunek finanse i bankowość w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Po zdobyciu dyplomu próbował swoich sił w zawodzie i pracował przez kilka miesięcy w jednym z banków, ale po tym jak został zwolniony, szybko obrał inny kierunek pracy. 

Mając zaledwie 20 lat, stawiał swoje pierwsze kroki na dziennikarskiej arenie. Publikował pierwsze teksty w prasie i pokonywał kolejne szczeble kariery. W 2001 roku po raz pierwszy mogliśmy go zobaczyć na ekranach telewizorów w roli prowadzącego, a dziś jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w kraju. 

Zobacz także: Maria Prażuch-Prokop i Marcin Prokop byli sobie pisani. Oto niesamowita historia ich miłości

Marcin Prokop na zdjęciu z lat 90. 

Najnowsze zdjęcie Marcina Prokopa w jego mediach społecznościowych z pewnością dopełni wszystkim fanom obrazu młodego i ambitnego nastolatka. Dziennikarz już wtedy wyróżniał się pokaźnym wzrostem, ale niewielu wiedziało o jego długich włosach. Obserwatorzy nie mogli uwierzyć w tę metamorfozę, zaznaczając przy tym, że czas zadziałał na korzyść prezentera. 

"Podobno pierwszy milion trzeba ukraść, ale można go też, tak oto, uczciwie zarobić" - czytamy opis pod zdjęciem. 

Metamorfoza Marcina Prokopa

Pod archiwalnym zdjęciem pojawiło się wiele żartobliwych komentarzy. "W tym wypadku sprawdza się powiedzenie, że mężczyzna jak wino", napisała jedna z obserwatorek. Bez wątpienia powrót do przeszłości w podanej przez prezentera na swoim profilu formie niejednemu poprawił humor. "A taki ładny wyrósł. Niedowierzanie", "Dziękuję za to zdjęcie, uśmiałam się od rana", "Jakie włosy, jaki styl" - czytamy kolejne opinie fanów dziennikarza. 

Podzielacie opinie obserwatorów? 

Marcin Prokop
Fot. AKPA,Piotr Podlewski/AKPA

Zobacz także: Marcin Prokop zaszalał z wyglądem i jest prawie nie do poznania!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.