O NIM JEST GŁOŚNO

Marcin Rozynek po latach powrócił na scenę! Zmienił się nie do poznania...

Jak wygląda teraz wykonawca przeboju „Siłacz”?

Weronika Kostyra 18 czerwca 2019 17:56

W 2003 roku jego przebój Siłacz znał każdy. Piosenka podbiła listy przebojów i uczyniła z Marcina Rozynka prawdziwą gwiazdę. Wokalista nagrał pięć albumów, zdobył liczne nagrody i… w 2012 roku zawiesił karierę. Teraz powrócił, by wystąpić podczas Festiwalu w Opolu. Zobacz, jak dziś wygląda!

Jak wygląda teraz Marcin Rozynek?

Na polskiej scenie muzycznej działał od 1989 roku, ale dopiero 2003 był dla niego przełomowy. To wtedy zyskał tysiące fanek i osiągnął największe sukcesy. Marcin Rozynek ma na swoim koncie nagrody takie jak Fryderyk dla wokalisty roku i Superjedynkę. Fani czekali na jego kolejne albumy, a najbardziej polubili piosenki Siłacz, Najlepszy oraz Nick of Time.

Po kilku latach wokalista postanowił zawiesić swoją karierę. Skupił się wtedy na rodzinie – jest ojcem trójki dzieci. Właśnie dlatego jego występ wzbudził ogromne poruszenie. Na scenie w Opolu zaśpiewał piosenkę Siłacz. Fani nie od razu go jednak poznali. Marcin Rozynek zmienił się nie do poznania – schudł i zapuścił włosy. Myślicie, że na dobre wróci na scenę? ZOBACZ ZDJĘCIA

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#marcinrozynek #siłacz #30latwolnosci #opole2019

Post udostępniony przez Bądźmy Razem. TVP (@badzmyrazem.tvp)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?