Marcin Mroczek
Fot. Instagram/@mroczek_marcin
Z ŻYCIA GWIAZD

Marcin Mroczek opublikował romantyczne zdjęcie z żoną! 

Fani są zachwyceni!

Olga Figaszewska 23 czerwca 2019 17:13
Marcin Mroczek
Fot. Instagram/@mroczek_marcin

Marcin Mroczek zamieścił na Instagramie romantyczne zdjęcia z ukochaną żoną, Marleną! Fani są zachwyceni! Niektórzy zwrócili uwagę na jeden szczegół!

Marcin Mroczek na zdjęciu z żoną

Aktor w sobotnie popołudnie wraz z żona wybrał się na ślub i wesele. 

,,No to dzisiaj tupniem nóżka 😍😎jak wam się stylówka podoba?  #married #weeding#friends #sexywife #dance #party#allnight #thanksforaunt#withoutchildren", napisał.

Na Instagramie pojawiło się kilka fotografii, które poruszyły fanów Marcina Mroczka. Wielu rozwodziło się nad urodą wybranki jego serca. Komplementów przybywało! „Nawet nie wiedziałam, że masz tak śliczną żonę! 👍 Udanego wieczoru”, „Obydwoje super ale żona wygrała 😍 ”, „Ach piękna ta Twoja żona ”, zaznaczali sympatycy aktora. 

Tymczasem, ktoś z internautów zwrócił uwagę, że jego żona jest łudząco podobna do jego serialowej wybranki, Kasi Cichopek: „Żonka podobna do tej serialowej”.

Marcin Mroczek pospieszył z odpowiedzią! „Lubię brunetki :) Ale blondynki i rude też :) ”, dodał.
 

Zauważacie podobieństwo?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Żonka #❤

Post udostępniony przez Marcin Mroczek (@mroczek_marcin)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!