Marcin Hakiel
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News
o tym jest głośno

Marcin Hakiel po miłosnych zawirowaniach znów jest szczęśliwy. Nową partnerkę po raz pierwszy zabrał na salony

Kwitnącą miłość widać na pierwszy rzut oka...

Marcjanna Maryszewska 20 października 2023 21:00
Marcin Hakiel
Fot. Michal Zebrowski/Dzien Dobry TVN/East News

Po licznych zawirowaniach w życiu miłosnym Marcin Hakiel znów jest szczęśliwy. Kwitnącą miłość widać na pierwszy rzut oka — para właśnie pojawiła się razem na salonach, gdzie nie szczędzili sobie czułości oraz wymownych spojrzeń. Ich wspólne zdjęcia nie pozostawiają już żadnych wątpliwości...

Marcin Hakiel układa swoje życie na nowo

Po rozwodzie z Katarzyną Cichopek, przystojny tancerz związał się z tajemniczą Dominiką. Kobieta nie była związana z show-biznesem i chciała, aby tak pozostało — wobec czego nigdy nie zdecydowała się na ujawnienie swojej twarzy. Marcin Hakiel bardzo chętnie publikował w sieci wspólne zdjęcia, dbając równocześnie o prywatność kobiety, która pozowała z subtelnie zasłoniętą twarzą. Fanom zdawało się, że tę dwójkę łączy coś poważniejszego, lecz niespełna trzy miesiące temu oficjalnie gruchnęła wiadomość o rozstaniu.

On nie rozpaczał jednak z powodu złamanego serca i zapewniał, że jest szczęśliwy. Nie minęło jednak wiele czasu, a pojawiły się pierwsze plotki o rzekomym związku tancerza oraz Magdaleny Stępień. Oboje zaprzeczali wówczas, jakoby łączyło ich coś więcej.

CZYTAJ TAKŻE: Po rozstaniu z mężem buduje swoje życie na nowo. Katarzyna Bosacka ruszyła z nowym programem

Teraz wszystko wskazuje na to, że Marcin Hakiel znów jest zakochany. Całkiem niedawno pochwalił się, że jego serce znów jest zajęte. "Poznałem kogoś sympatycznego. Dzisiaj sobie kupiliśmy takie same koszulki z Beyonce i jest fajnie, sobie żyjemy" — zwierzał się w podcaście Żurnalisty.

Marcin Hakiel pokazał nową partnerkę. Para pojawiła się razem na gali Business Power

Co ciekawe, nowa partnerka Marcina Hakiela również ma na imię Dominika. Jednak przeciwieństwie do jego poprzedniej miłości, piękna brunetka nie stroni od pokazywania twarzy. Ma również za sobą debiut na salonach u boku ukochanego. Para pojawiła się razem na gali Bussiness Power, która odbyła się w piątkowy wieczór 20 października w hotelu Hilton w Warszawie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na premierze filmu Różyczka 2. Aktor nie mógł oderwać wzroku od ukochanej!

Marcin Hakiel postawił na klasyczny, czarny garnitur z dopasowaną koszulą. Jego ukochana wybrała odważny strój, eksponujący smukłe nogi oraz dekolt. Para nie szczędziła sobie czułych gestów i spojrzeń, a podczas wydarzenia nieustannie trzymali się za dłonie... Na pierwszy rzut oka widać, że to prawdziwa miłość! Tymczasem trzymamy kciuki za kwitnące uczucie i życzymy wszystkiego najwspanialszego!  

Marcin Hakiel pokazał nową partnerkę, 20.10.2023. Gala Business Power

Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Fot. Jacek Kurnikowski / AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.