Katarzyna Bosacka, Viva! 7/2015
Fot. Anna Zofia Powierza
O TYM SIĘ MÓWI

Po rozstaniu z mężem buduje swoje życie na nowo. Katarzyna Bosacka ruszyła z nowym programem

Co słychać u dziennikarki?

Olga Figaszewska 20 października 2023 13:01
Katarzyna Bosacka, Viva! 7/2015
Fot. Anna Zofia Powierza

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o zmianach w życiu dziennikarki. Po 26 latach małżeństwo Katarzyny Bosackiej i jej męża przeszło do historii. Dla prezenterki to nie jest łatwy czas. Po rozstaniu buduje swoje życie na nowo. Właśnie wystartował jej nowy program. 

Katarzyna Bosacka po rozstaniu z mężem na nowo buduje swoje życie 

Katarzyna Bosacka zyskała ogromną popularność i sympatię widzów jako prowadząca „Wiem, co jem”, ekspertka w tematyce zdrowego odżywiania i zmiany nawyków. W ostatnim czasie w życiu dziennikarki nie brakuje trudnych momentów. Po 26 latach, Katarzyna Bosacka rozstała się z mężem, senatorem i ambasadorem RP w Kanadzie, Marcinem Bosackim. Para doczekała się czwórki cudownych dzieci. Ulubienica widzów długo nie zabierała  głosu na temat przestrzeni prywatnej. W sierpniu podziękowała wszystkim za słowa wsparcia i otuchy. „Wiadomo, że to nie jest tak, że ludzie po tylu latach się rozstają i potem już tylko dowiedzenia i cześć. To cały czas się kotłuje przez wszystkie miesiące, a nawet lata. Tak to jest”, mówiła we wrześniu w rozmowie z Faktem.

Katarzyna Bosacka rzuciła się w wir pracy, która stała się dla niej bezpieczną przestrzenią. Tak zajmuje swoją głowę, by nie myśleć o negatywnych rzeczach. Stara się być silna i doskonale wie, że sobie poradzi. „Wakacje były, ale oczywiście były trudne. Zaraz potem rzuciłam się w wir pracy, opieki nad dziećmi. Staram się też mieć czas tylko dla siebie, żeby czuć się dobrze i myśleć pozytywnie”, opowiadała w Fakcie. Dziennikarka poświęca sporo czasu aktywności fizycznej. Stawia na długie spacery z psem. Najczęściej spaceruje przy Wiśle, a bliskie otoczenie natury dodatkowo wpływa na nią kojąco. To pomaga jej rozładować stres. „Mój sposób, by ten stres łagodzić, to przede wszystkim dobrze spać, o ile tylko się da. No i ja bardzo dużo chodzę. Potrafię chodzić dziesięć, dwanaście kilometrów dziennie, jeśli tylko mogę. Zawsze to nazywam rozchodzeniem stresu. To naprawdę pomaga. Biorę psa i w długą”, opowiada w rozmowie z Plotkiem.

Sprawdź też: Dla niego zostawiła narzeczonego, dzisiaj przechodzą kryzys. Tak wyglądało małżeństwo Katarzyny i Marcina Bosackich

Katarzyna Bosacka, VIVA!
Fot. Anna Powierza

Katarzyna Bosacka o zmianach w życiu

W ciągu trzech miesięcy dziennikarka schudła 15 kg. Dziennikarka traci na wadze z powodu stresu. „Nie da się po prostu tak szybko zapanować nad swoją psychiką, żeby wyjść z tego bez szwanku. W moim przypadku schudnięcie to absolutnie wynik stresu”, tłumaczyła. Stara się zdrowo odżywiać - je dość dużo jajek, które jak podkreśla, są „krynicą zdrowia” (nie mają jedynie wystarczającej ilości witaminy C i błonnika), warzyw, jabłek. „Jestem też wielką fanką fermentowanych produktów mlecznych. […] Nadal jem zdrowo”, mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Katarzyna Bosacka pracowała w ostatnim czasie nad nowym programem, który właśnie zagościł na antenie Canal Plus Kuchania i Family – „Bosacka daje radę”. „Mam nadzieję, że będzie hitem, bo jest on dla tych wszystkich, którzy tęsknili za "Wiem, co jem". Znów rzuciłam się w wir czytania etykiet i obnażania sztuczek producentów żywności. Będzie w nim wszystko to, co widzowie lubią najbardziej – duża dawka edukacji i wiedzy merytorycznej”, zapowiadała we wrześniu.

Życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Źródło: FaktFakt

Czytaj też: Katarzyna Bosacka zabrała głos po rozstaniu z mężem. Przeprosiła za jedno

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.