Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
z życia gwiazd

Gdy Marcin Daniec poznał swoją żonę, była w innym związku. Czekał na nią trzy lata, teraz celebrowali kolejną rocznicę

Dominika szła do ślubu w pięknej, czerwonej sukni!

Marcjanna Maryszewska 30 września 2023 11:40
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Gdy Marcin Daniec poznał swoją ukochaną, ona była w innym związku. Czekał na nią bardzo długo! "Kochałem ją platonicznie" — mówił kabareciarz. Cierpliwość popłaciła, dziś małżonkowie są 22 lata po ślubie. Nie przejmują się plotkami i spekulacjami na swój temat, udowadniając każdego dnia, że to prawdziwa miłość. Na Instagramie artysty pojawiło się właśnie zdjęcie z żoną — okazja była wyjątkowa.

Marcin Daniec rozwiewa plotki o małżeństwie. Żona kocha go bezgranicznie

Marcin Daniec to prawdziwy weteran sceny kabaretowej, na której działa od blisko czterech dekad. Występami zaskarbił sobie sympatię setek tysięcy odbiorców, a jego występy wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. Podczas jednego z nich poznał 20 lat młodszą Dominikę, z którą jest do dziś.

Marcin Daniec z żoną Dominiką, Warszawa, 23.01.2006

Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Nie jest tajemnicą, że kabareciarz przeżył bardzo trudny rozwód z mamą swojej pierwszej córki. Dochodził do siebie przez kilka lat, a znajomym mówił, że już nigdy z nikim się nie zwiąże. I wtedy na jego drodze pojawiła się kobieta, dzięki której znów uwierzył w miłość. 8 września 2001 roku Marcin i Dominika Dańcowie stanęli przed ołtarzem i powiedzieli sobie sakramentalne tak.

CZYTAJ TAKŻE: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens — razem na przekór wszystkim. Uzdrowiła go miłość

Ze względu na sporą różnicę wieku wokół tej relacji narosło wiele plotek. Dominice zarzucano wówczas, że poślubiła kabareciarza dla pieniędzy i sławy. Pełne złośliwości spekulacje twardo ucinał jej mąż: "Nie wyszła za mnie dla kariery, a tym bardziej dla pieniędzy! Nie potrzebuje rozgłosu. Pobraliśmy się... 15 lat po moim rozwodzie, córka urodziła się... 6 lat po naszym ślubie! Wyczerpałem wszystkie, ewentualne "haki" — mówił na łamach tygodnika Świat i Ludzie.

Marcin Daniec z żoną Dominiką, Warszawa, 06.04.2013

Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

Marcin Daniec pokazał zdjęcie ze ślubu. Kreacja jego żony zachwyca

Małżonkowie każdego dnia udowadniają, że łączy ich miłość wielka i szczera! "Jeśli poznaje się najcudowniejszą kobietę na świecie w połowie życia, to tę miłość szanuje się po stokroć. Jestem klasycznym "pantoflarzem" głaszczę po główce, całuję po dłoniach, nie kłócę się, nie narzucam, rozpieszczam jak mogę. Żyjemy spokojnie i bez fajerwerków", zachwycał się Marcin Daniec w wywiadzie dla tabloidu.

Rodzinna sielanka trwa w najlepsze, a małżonkowie właśnie pochwalili się archiwalnym zdjęciem ze swojego ślubu. Ten kadr po raz pierwszy ujrzał światło dzienne. Para prezentowała się nadzwyczaj odświętnie, a żona kabareciarza szła przed ołtarz we wspaniałej, czerwonej sukni!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Syn Katarzyny Nosowskiej spotyka się z młodszą partnerką. Była gwiazdą programu muzycznego

"Jeden z piękniejszych dni w naszym życiu! 22 lata temu wzięliśmy ślub. „Gondolier”, płynąc po jeziorze, śpiewał „O sole mio”, Eleni śpiewała „Ave Maria”, były sztuczne ognie i dostąpiłem zaszczytu, by z „Czerwonymi Gitarami” zaśpiewać mojej żonie: (…) „Ładne oczy masz!” — ujawnił mąż Dominiki.

W sekcji komentarzy posypały się gratulacje i ciepłe słowa w kierunku małżonków. Fani życzą swoim ulubieńcom kolejnych lat spędzonych w miłości. I my się do tych życzeń z radością dołączamy!  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.